Rozpisy zápasů 2019-2020

Přehled rozpisu zápasů a výsledků v sezóně 2019-2020 všech družstev

Rozpisy zápasů a výsledky 2019-2020

DatumUdálostČas/VýsledekLeagueMísto zápasu
Turnaj U10 LiticeU10 Přípravka
TJ Plzeň Litice
U12 - Mnichovice - SlaviaU12 Mladší žáci
HC Slavia Hradec Králové
U12 - President - MnichoviceU12 Mladší žáci
HC Slavia Hradec Králové
Turnaj U10 MnichoviceU10 Přípravka
TJ Mnichovice
U12 - Mnichovice - Hradec KrálovéU12 Mladší žáci
TJ Mnichovice
U12 - Litice - MnichoviceU12 Mladší žáci
TJ Mnichovice
Turnaj U10 LiticeU10 Přípravka
TJ Plzeň Litice
U12 - Mnichovice - KbelyU12 Mladší žáci
SK Slavia Praha
U12 - Hradec Králové B - MnichoviceU12 Mladší žáci
SK Slavia Praha
Turnaj U10 - Hradec KrálovéU10 Přípravka
HC Slavia Hradec Králové
U12 - Slavia - MnichoviceU12 Mladší žáci
Sokol Kbely
U12 - Bolevec - MnichoviceU12 Mladší žáci
Sokol Kbely
Turnaj U10 Slavia PrahaU10 Přípravka
SK Slavia Praha
Tréninkový plán U10 v týdnu od 6.4. do 12.4.2020U10 Přípravka
Doma
Tréninkový plán U6 v týdnu od 6.4. do 12.4.2020U6 Minibenjamínci
Doma
Tréninkový plán U12 v týdnu od 6.4. do 12.4.2020U12 Mladší žáci
Doma
Tréninkový plán U8 v týdnu od 6.4. do 12.4.2020U8 Benjamínci
Doma
U12 - Hradec Králové - MnichoviceU12 Mladší žáci
TJ Plzeň Litice
U12 - Mnichovice - PresidentU12 Mladší žáci
TJ Plzeň Litice
Tréninkový plán U10 v týdnu od 30.3. do 5.4.2020U10 Přípravka
Doma
Tréninkový plán U6 v týdnu od 30.3. do 5.4.2020U6 Minibenjamínci
Doma
Tréninkový plán U8 v týdnu od 30.3. do 5.4.2020U8 Benjamínci
Doma
Tréninkový plán U12 v týdnu od 30.3. do 5.4.2020U12 Mladší žáci
Doma
Zrušeno - celorepublikový turnaj školních kroužkůŠkolní kroužky
Hala SK Slavia Praha
Přebor PSPH - U10B Přípravka vs. Kbely BU10 Přípravka
Hala Hagibor
Přebor PSPH - U10C Přípravka vs. BohemiansU10 Přípravka
Hala Hagibor
Přebor PSPH - U10B Přípravka vs. Slavia kluciU10 Přípravka
Hala Hagibor
Přebor PSPH - U10C Přípravka vs. Slavia dívkyU10 Přípravka
Hala Hagibor
Přebor PSPH - U10A Přípravka vs. Praga BU10 Přípravka
Hala Hagibor
Přebor PSPH - U10A Přípravka vs. PresidentU10 Přípravka
Hala Hagibor
Turnaj U6 Minibenjamínci HagiborU6 Minibenjamínci
Hala Hagibor
Turnaj U8 Benjamínci, HagiborU8 Benjamínci
Hala Hagibor
Přebor PSPH - U10B Přípravka vs. U10C PřípravkaU10 Přípravka
Hala Hagibor
Přebor PSPH - U10B Přípravka vs. Kbely BU10 Přípravka
Hala Hagibor
Přebor PSPH - U10C Přípravka vs. BohemiansU10 Přípravka
Hala Hagibor
Přebor PSPH - U10A Přípravka vs. Kbely AU10 Přípravka
Hala Hagibor
Přebor PSPH - U10A Přípravka vs. Praga BU10 Přípravka
Hala Hagibor
U12 - Bohemians - MnichoviceU12 Mladší žáci
Hala Zelený pruh
U12 RSC - MnichoviceU12 Mladší žáci
Hala Zelený pruh
U12 - Hradec Králové A - MnichoviceU12 Mladší žáci
Hala Zelený pruh
U12 - Hradec Králové B - MnichoviceU12 Mladší žáci
Hala Zelený pruh
Turnaj U8 Benjamínci, HagiborU8 Benjamínci
Hala Hagibor
U15 - Litice - Mnichovice AU15 Starší žáci
Hala Chodov
U15 - Mnihovice A - PresidentU15 Starší žáci
Hala Chodov
U15 - Litice B - Mnichovice BU15 Starší žáci
Hala Chodov
U15 - Mnichovice B - KadaňU15 Starší žáci
Hala Chodov
U15 - České Budějovice - Mnichovice BU15 Starší žáci
Hala Hradec Králové
U15 - Mnichovice B - KbelyU15 Starší žáci
Hala Hradec Králové
U15 - Mnichovice A - HostivařU15 Starší žáci
Hala Hradec Králové
U15 - Slavia - Mnichovice AU15 Starší žáci
Hala Hradec Králové
Turnaj U6 Minibenjamínci Zelený PruhU6 Minibenjamínci
Hala Zelený pruh
U12 - Mnichovice - BohemiansU12 Mladší žáci
Hala Zelený pruh
U12 - Mnichovice - RSCU12 Mladší žáci
Hala Zelený pruh
U15 Starší žákyně - BohemiansU15 Starší žákyně
Hala Chodov
U15 Starší žákyně - KbelyU15 Starší žákyně
Hala Chodov
U12 - Mnichovice - Hradec Králové AU12 Mladší žáci
Hala Průhonice
U12 - Mnichovice - Hradec Králové BU12 Mladší žáci
Hala Průhonice
Turnaj U6 Minibenjamínci HagiborU6 Minibenjamínci
Hala Hagibor
Přebor PSPH - U10C Přípravka vs. Slavia dívkyU10 Přípravka
Hala Hagibor
Přebor PSPH - U10B Přípravka vs. Slavia kluciU10 Přípravka
Hala Hagibor
Přebor PSPH - U10B Přípravka vs. U10C PřípravkaU10 Přípravka
Hala Hagibor
U15 Starší žákyně - RakovníkU15 Starší žákyně
Hala Chodov
Přebor PSPH - U10A Přípravka vs. PresidentU10 Přípravka
Hala Hagibor
U15 Starší žákyně - PragaU15 Starší žákyně
Hala Chodov
Přebor PSPH - U10A Přípravka vs. Kbely AU10 Přípravka
Hala Hagibor
U15B Starší žáci - HostivařU15 Starší žáci
Hala Zelený pruh
U15A Starší žáci - České BudějoviceU15 Starší žáci
Hala Zelený pruh
Turnaj U8 Benjamínci, HagiborU8 Benjamínci
Hala Hagibor
Přebor PSPH - U10B - BohemiansU10 Přípravka
Hala Hagibor
Přebor PSPH - U10B - KbelyU10 Přípravka
Hala Hagibor
Přebor PSPH - U10A a U10C PřípravkaU10 Přípravka
Hala Hagibor
Přebor PSPH - U10C - Slavia PrahaU10 Přípravka
Hala Hagibor
Přebor PSPH - U10A - HostivařU10 Přípravka
Hala Hagibor
U15 Starší žákyněU15 Starší žákyně
Hala Chodov
U15 Starší žákyněU15 Starší žákyně
Hala Chodov
Přebor PSPH - U12U12 Mladší žáci
Hala Zelený pruh
Přebor PSPH - U12U12 Mladší žáci
Hala Zelený pruh
Přebor PSPH - U12U12 Mladší žáci
Hala Zelený pruh
Turnaj U6 Minibenjamínci Hagibor 21.12.19U6 Minibenjamínci
Hala Hagibor
Turnaj U8 Benjamínci, Hagibor 21.12.19U8 Benjamínci
Hala Hagibor
U15 Starší žákyněU15 Starší žákyně
Hala Chodov
Přebor PSPH - U10B PřípravkaU10 Přípravka
Hala Hagibor
Přebor PSPH - U10B PřípravkaU10 Přípravka
Hala Hagibor
U15 Starší žákyněU15 Starší žákyně
Hala Chodov
U15A Starší žáciU15 Starší žáci
Hala Chodov
U15A Starší žáciU15 Starší žáci
Hala Chodov
Přebor PSPH - U12U12 Mladší žáci
Hala Průhonice
U15B Starší žáciU15 Starší žáci
Hala Chodov
Přebor PSPH - U12U12 Mladší žáci
Hala Průhonice
U15B Starší žáciU15 Starší žáci
Hala Chodov
Turnaj U8 Benjamínci, HagiborU8 Benjamínci
Hala Hagibor
Přebor PSPH - U10B PřípravkaU10 Přípravka
Hala Hagibor
Přebor PSPH - U12U12 Mladší žáci
Hala Průhonice
Přebor PSPH - U12U12 Mladší žáci
Hala Průhonice
Přebor PSPH - U10B PřípravkaU10 Přípravka
Hala Hagibor
U15B Starší žáciU15 Starší žáci
Hala Kadaň
U15B Starší žáciU15 Starší žáci
Hala Kadaň
U15A Starší žáciU15 Starší žáci
Hala Zelený pruh
U15A Starší žáciU15 Starší žáci
Hala Zelený pruh
Turnaj U6 Minibenjamínci HagiborU6 Minibenjamínci
Hala Hagibor
Přebor PSPH - U10B PřípravkaU10 Přípravka
Hala Hagibor
Přebor PSPH - U10B PřípravkaU10 Přípravka
Hala Hagibor
Přebor PSPH - U12U12 Mladší žáci
Hala Zelený pruh
Přebor PSPH - U12U12 Mladší žáci
Hala Průhonice
Celorepublikový turnaj školních kroužkůŠkolní kroužky
Hala SK Slavia Praha
Přebor PSPH - U10U10 Přípravka
Hala Hagibor
Turnaj U8 Benjamínci, HagiborU8 Benjamínci
Hala Hagibor
Turnaj U6 Minibenjamínci HagiborU6 Minibenjamínci
Hala Hagibor
Turnaj U6 Minibenjamínci, Hagibor - Memoriál Dr. PošíkaU6 Minibenjamínci
Hala Hagibor
Turnaj U10 Přípravka, Hagibor - Memoriál Dr. PošíkaU10 Přípravka
Hala Hagibor
Turnaj U8 Benjamínci, Hagibor - Memoriál Dr. PošíkaU8 Benjamínci
Hala Hagibor
U15A Starší žáci, Hradec KrálovéU15 Starší žáci
HC Slavia Hradec Králové
Turnaj U8 Benjamínci, HostivařU8 Benjamínci
HC Hostivař
Turnaj U6 Minibenjamínci HostivařU6 Minibenjamínci
HC Hostivař
U15 Starší žákyně, MnichoviceU15 Starší žákyně
TJ Mnichovice
U15A Starší žáci, MnichoviceU15 Starší žáci
TJ Mnichovice
U15B Starší žáci, MnichoviceU15 Starší žáci
TJ Mnichovice
U12 Mladší žáci, Slavia PrahaU12 Mladší žáci
SK Slavia Praha
Turnaj U10 Přípravka, MnichoviceU10 Přípravka
TJ Mnichovice
U15 Starší žákyně, BohemiansU15 Starší žákyně
Turnaj U10 Přípravka, PragaU10 Přípravka
HC 1946 Praga
U15 Starší žákyně, MnichoviceU15 Starší žákyně
TJ Mnichovice
Turnaj U6 Minibenjaminci MnichoviceU6 Minibenjamínci
TJ Mnichovice
Turnaj U8 Benjamínci, MnichoviceU8 Benjamínci
TJ Mnichovice
Turnaj U6 Minibenjamínci HradecU6 Minibenjamínci
HC Slavia Hradec Králové
Turnaj U10 Přípravka, HradecU10 Přípravka
HC Slavia Hradec Králové
Turnaj U8 Benjamínci, Slavia PrahaU8 Benjamínci
SK Slavia Praha
U12 Mladší žáci, MnichoviceU12 Mladší žáci
TJ Mnichovice
Turnaj U10 Přípravka, LiticeU10 Přípravka
TJ Plzeň Litice
U15B Starší žáci, MnichoviceU15 Starší žáci
TJ Mnichovice
U15B Starší žáci, MnichoviceU15 Starší žáci
TJ Mnichovice
U15A Starší žáci, HostivařU15 Starší žáci
HC Hostivař
U15A Starší žáci, HostivařU15 Starší žáci
HC Hostivař
U15 Starší žákyně, MnichoviceU15 Starší žákyně
TJ Mnichovice
Turnaj U8 Benjamínci, KadaňU8 Benjamínci
HC 1957 Kadaň
Turnaj U10 Přípravka, MnichoviceU10 Přípravka
TJ Mnichovice
U12 Mladší žáci, Plzeň - LiticeU12 Mladší žáci
HC 1946 Praga
Turnaj U6 Minibenjamínci KbelyU6 Minibenjamínci
Sokol Kbely
U15B Starší žáci, KadaňU15 Starší žáci
HC 1957 Kadaň
U15A Starší žáci, RakovníkU15 Starší žáci
HC 1972 Rakovník
U15B Starší žáci, KadaňU15 Starší žáci
HC 1957 Kadaň
U15 Starší žákyně, MnichoviceU15 Starší žákyně
TJ Mnichovice
U15A Starší žáci, RakovníkU15 Starší žáci
HC 1972 Rakovník
Turnaj U8 Benjamínci, HC 1946 PragaU8 Benjamínci
HC 1946 Praga
U12 Mladší žáci, KbelyU12 Mladší žáci
Sokol Kbely
U15B Starší žáci, LiticeU15 Starší žáci
TJ Plzeň Litice
U15A Starší žáci, MnichoviceU15 Starší žáci
TJ Mnichovice
U15B Starší žáci, LiticeU15 Starší žáci
TJ Plzeň Litice
U15A Starší žáci, MnichoviceU15 Starší žáci
TJ Mnichovice
U15 Starší žákyně, PragaU15 Starší žákyně
HC 1946 Praga
SK Slavia Praha vs U15B Starší žáciU15 Starší žáci
SK Slavia Praha
Přebor PSPH - U10U10 Přípravka
Hala Hagibor