U10C Přípravka

Tréninky

Hráči družstev U10 Přípravka jsou rozděleni do dvou tréninkových skupin, trénujeme na venkovním hřišti.

Skupina A

  • Pondělí od 18:00 do 19:30
  • Čtvrtek od 18:30 do 19:30 kondiční trénink
  • Pátek od 17:00 do 18:30 

Hráči
Bára Matouš, Blažek Marik Rye, Meller Filip, Spanilý Matěj, Stejskal Ondřej, Šich Antonín, Tykal Ondřej, Vilímek Antonín, Jirsík Michal, Karásek Ondřej, Karásková Barbora, Šulc Jakub.

Trenéři
Jiří Barták, Pavel Tichovský

Skupina B

  • Pondělí od 16:30 do 17:30 kondiční trénink
  • Úterý od 16:30 do 18:00
  • Čtvrtek od 16:30 do 18:00

Hráči:

Berger Vojtěch, Císař Vojtěch, Dvořák Václav, Filipovská Tereza, Fišerová Barbora, Krajíček Mikuláš, Malina Dominik, Malinová Adéla, Melicharová Karolína, Mykhayliv Valentyna, Mykhayliv Zorjana, Pechlát Štěpán, Šubrt Adam, Šubrt Jan, Volek Antonín, Zástěra Jonáš, Ziková Eliška.

Trenéři
Jiří Poslušný, Tereza Poslušná, František Buršík

Tréninky se nekonají ve státní svátek a v době školních prázdnin.


Rozpis zápasů

Plánované turnaje U10 Přípravka, sezóna 2020-2021

DatumUdálostČas/VýsledekMísto zápasu

Členské příspěvky

Informace o výši členských příspěvků a k platbám jsou tady.


Desatero úspěšného hráče

Pokud chceš být úspěšný hráč ve svém klubu a za pár let třeba i reprezentant v národním týmu, dodržuj Desatero.


Nejnovější články

„Pozemáci se soustředili“

Jako pokaždé v druhé polovině srpna (tentokrát od 16. do 21.8.) proběhlo na mnichovickém hřišti s umělkou […]

Sezóna Přípravek jako řemen!

Přípravky tento víkend ukončily svojí soutěžní sezónu a hrdě vkráčely po červeném koberci do pomyslného sálu letošních mnichovických hvězd, po boku starších a mladších žáků, kteří ve svých soutěžích získali stříbro.

Jak je to s tím pověstným pokakaným sportovním štěstíčkem?

Když se na to zeptáme našich hráčů Přípravek po posledním domácím turnaji, asi se dozvíme, že nás štěstíčko tentokrát opustilo. My to vidíme jako skvělé představení našich týmů!


Realizační tým

Seznam hráčů U10C Přípravka 2020-2021