Sportovní párty pro děti & rodiče

oddíl kopané a pozemního hokeje TJ Mnichovice s podporou Města Mnichovice pořádá sportovní párty

Kdy? V sobotu 11. září 2021 od 10 do 14 hod

Kde? V areálu TJ Mnichovice (Sportovní 857)

Co s sebou? Sportovní oblečení, tenisky a hlavně pohodovou náladu

Proč přijít?

Čeká nás spousta zábavy. Děti (i rodiče) si vyzkouší různé fotbalové, hokejové a pohybové dovednosti a na všechny čekají krásné ceny. Nechce se překvapit!

…dobře, už teď malá ochutnávka: Messiho slalom, sběr pomerančů na kubánských plantážích, o pohár Robina Hooda, fotbalový klaun…

Skotačit a vydovádět se můžete ve skákacím hradu, občerstvení v kantýně u hřiště.

Přijďte se s celou rodinou pobavit, třeba ještě před tím, než půjdete na Mariánskou pouť na náměstí!

Mladší žáci postupují do finálové skupiny

Na domácí turnaj jsme se moc těšili a vstupovali do něj jako jasní favorité. Také to tak ze začátku vypadalo. Vedli jsme pohodlně 2:1 a bušili do soupeře a hráli moc hezký hokej. HC President, on byl tím soupeřem, se ovšem nevzdával a jeho hráči se snažili kontrovat rychlými brejky. Ke konci druhého poločasu se jim to začalo dařit a najednou nám hrozilo vyrovnání. Nakonec jsme byli rádi za hubené vítězství 5:4. Pravdou ale je, že to bylo atraktivní utkání s vysokým nasazením na obou stranách.
Druhý zápas už byl proti začínajícím klukům z Kadaně jen střeleckým cvičením a konečný výsledek 20:0 (11:0) tomu odpovídal. Tedy vlastně ani neodpovádal, protože těch gólů jsmeměli dát tak 40. 

Dnešní pěkná účast : Dušan, Filip V., Filip M., Tonda Š., Tonda V., Ondra K. Michal, Adam, Kuba, Matěj

Příště jedeme do Kadaně jako už jistý postupující do finálové skupiny.

Mirek

I naši minibenjamínci již odehráli první turnaj letošní sezóny.

I nV neděli 12.9. ještě za letního slunného počasí v pražské Hostivaři se naši nejmenší utkali s týmy domácí Hostivaře, Prezidentu, Hradce a Bohemky. Po pár trénincích po prázdninách a bez svých zkušených opor, které odešly do starší kategorie, a s jedním úplným nováčkem to neměli vůbec jednoduché, ale s velkou podporou trenérů, a hlavně také rodičů a mladších sourozenců se s tím poprali statečně. Dařilo se jim hrát vyrovnanou hru a vstřelit několik gólů, což dokazuje, že se do rolí zkušených hráčů začínají dostávat i oni a věříme, že se do příštích turnajů s jejich podporou zapojí i další nováčci v našem týmu, kteří teď začali trénovat.

U8 vyrazili na svůj první turnaj na hřiště Hostivaře!

Pro mnohé hráče to bylo opravdu jejich „poprvé“. První turnaj v životě, či první utkání v kategorii U8.

Všichni hráči zaslouží velké uznání, za maximální nasazení. Možná by někdo mohl namítat, že dle výsledků jednotlivých utkání se nám příliš nedařilo, ale opak je pravdou. Hra byla naplněná přihrávkami, rychlými úniky směr soupeřova branka, jen šance skórovat nebyla vždy naplněna. Pevně věřím, že s každým dalším tréninkem a hlavně turnajem, kde se zkušenosti sbírají nejlépe, přijde i více gólů do branek soupeřů.

Dorostenci U18

Tým A starších žáků z minulé sezóny popré okusil soutěž v kategorii U18. Již před týdnem, kdy jako nováček kategorie nastoupil proti Presidentu – v loňské sezóně bronzovému medailistovi této kategorie.

Za naší skvadru hostují hned čtyři hráči z Rakovníka a nutno podotknout, že do jednoho velmi platní hráči. Obchod za Honzu Lefyho se prostě povedl i když Lefy byl jen jeden … 🙂

Kluci hráli velmi bojovně a i když výsledek skončil v náš neprospěch 1:3, tak kdo byl na místě tak viděl, že jsme rozhodně netahali za kratší stranu provazu a rozhodli jen maličkosti a štěstí, které se přiklonilo k soupeři. Dnes jsme na domácí půdě hostili kluky z Litic a hokej to byl na obě stany velmi rychlý a parádní. Za stavu 1:1 kluci neproměnili několik šancí (jednou dokonce cinklo břevno) a ani dnešní výsledek 2:4 není vypovídajícím ukazatelem, kdo byl na hřišli lepší a horší. Zatím tedy proti silným soupeřům bez bodů, ale se stoupající sehraností a velkým očekáváním nejen do dalších zápasů, ale i odvet proti těmto soupeřům.