Soustředění na pozemáku koncem prázdnin

Chceme připomenout, že v týdnu od 24. do 28. srpna 2020 pořádáme sportovní soustřední na pozemáku a nabízíme pár posledních volných míst. Tato nabídka se týká hráčů mnichovických týmů U6 Mini, U8 Benjamínci a U10B Přípravka.

Pokud máte zájem, přihlaste se prosím prostřednictvím formuláře, který otevřete zde.

Kdy?

Od pondělí 24.8. do pátku 28.8.2020, celodenní program na každý den od 8 do 17 hodin.

Pro koho?

Hráči týmu U6 Minibenjamínci narození v roce 2013, všichni z týmu U8 Benjamínci a U10B Přípravka.

Co budeme dělat?

Budeme trénovat fyzičku, koordinaci pohybu, techniku s hokejkou, vyrazíme si za soupeři na přátelák, uděláme si bojovku s jedním přespáním na hřišti, procvičíme týmovou spolupráci, budeme si hrát, vyzkoušíme další sporty a uděláme si výlet. Program na jednotlivé dny pošleme rodičům přihlášených hráčů v předstihu.

Do kdy a jak se přihlásit?

Vyplněním webového dotazníku (odkaz na dotazník je tady) nebo na email marek.filipovsky@hokejmnichovice.cz do 30.6.2020.

Za kolik?

Cena je 2 000 Kč. Pro platnost přihlášky je zapotřebí uhradit do 30.6.2020 zálohu ve výši 1 000 Kč, doplatek pak kdykoliv před zahájením akce.

Co je v ceně?

Oběd, odpolední svačina, celodenní pitný režim, „táborové“ tričko, po celý den volně ovoce, doprava hromadnými prostředky, pokud za aktivitami budeme cestovat.

Jak uhradit částku?

V hotovosti u vedoucího družstva nebo převodem na účet 2113887778/2700, při úhradě převodem uveďte prosím do zprávy pro příjemce „soustředění“ a jméno dítěte/dětí.

Výjimky?

V klubu jsme se dohodli, že pokud se hráčům týmu U10B nehodí náš termín, mohou se přihlásit na soustředění o týden dříve tj. od 17. do 22.8.2020 na email honza.veverka@seznam.cz a být se skupinou ostatních přípravek, mladších a starších žáků/žákyň.

Dotazy (emailem nebo telefonicky) zodpoví Marek Filipovský

Těšíme se na vaše přihlášky!

Je to tady – společné tréninky na hřišti!

Můžeme, a tak v týdnu od 11. května 2020 obnovujeme tréninky všech týmů na našem venkovním hřišti. Starší kategorie do tréninkového rychlíku už nastoupily v minulém týdnu, od teď se to týká všech.

Informace k časům tréninků máte od svých trenérů a vedoucích družstev, aktualizované jsou i na stránkách vašeho týmu.

Možnosti společně sportovat si vážíme, a proto se chováme zodpovědně. Většina omezení vyplývá z platných nařízení, pokud jsou nejasnosti, řídíme se zdravým rozumem.

Jak budeme na pozemáku fungovat? Přesněji v čem to bude jiné, než jste zvyklí?

  • Upravili jsme některé termíny tréninků, abychom vytvořili časová okna, kdy se budou týmy střídat na hřišti. Aby se jedna parta, které trénink končí, nepotkávala s partou, které trénink začíná. Na trénink choďte 5 minut před začátkem, po tréninku sbalte své věci a odejděte ze hřiště.
  • V areálu platí obecně povinnost mít ochranu nosu a úst. Sportující hráči na hrací ploše ochranu na obličeji nenosí.   
  • Rodiče, kteří doprovázejí hráče, nechodí na hrací plochu, zůstávají za zábradlím.
  • Společné sportovní pomůcky před tréninkem dezinfikujeme.

Těším se na společné tréninky, na kterých se budeme připravovat na zápasy a turnaje s našimi soupeři. Uvidíme, snad i toto koření života každého sportovce také brzy nastane.

Josef Slavíček, předseda oddílu a sportovní vedoucí

Trénuj podle ČSPH

Český svaz pozemního hokeje přišel s první sérií videa, kde nám ukazují, jak můžeme doma posilovat. Cviky jsou vhodné nejen pro hráče, ale i pro rodiče.
Cvičením vás bude provázet kondiční trenér reprezentace mládeže Marek Brada, který si pro vás připravil několik sérií cvičení na zahřátí, posílení těla, koordinaci a pružnost. Vše z pohodlí vašeho domova.
Zapojit se může každý, kdo se na cvičení aktuálně cítí a nelimituje ho žádné zdravotní omezení. Na videu máte několik variant obtížností, tedy si zvolte takovou, která vám bude nejvíce vyhovovat.

Videa budou zveřejněna každé úterý a čtvrtek https://www.pozemnihokej.cz/

Ukázka prvního cvičení