Přidej se k nám

Jsme skvělá parta, která se baví pozemním hokejem, a rádi Tě přivítáme mezi námi!


Jak na to?

Přijď se podívat na hřiště, když se tam něco děje, nebo si s námi rovnou zatrénuj. Vem na sebe sportovní oblečení, obuj si tenisky, hokejku ti půjčíme a půjdeme na to.

Tréninky pro děti od 4 do 8 let jsou v pondělí a ve středu od 16:30 hod. Tréninky pro děti od 9 do 10 let jsou ve středu od 18:00 hod a v pátek od 17:00 hod.

Pokud jsi ještě o něco starší a máš chuť to zkusit,  zavolej nebo napiš Janu Veverkovi a on Ti poví, jak to nejlépe udělat.  

Pozemní hokej můžeš hrát i ve školním kroužku Základní školy Mnichovice nebo Základní školy Mirošovice, podle toho, kam chodíš do školy.


Hokej tě baví?

Skvělé! Teď potřebujeme od Tebe a Tvých rodičů:

Vyplnit přihlášku a souhlas se zpracováním osobních údajů
Jde o  pár informací o Tobě –  jak se jmenuješ, telefon a email, abychom mohli spolu komunikovat. Tiskopis přihlášky a souhlasu se zpracováním osobních údajů Ti předáme na tréninku nebo si je můžeš stáhnout na stránce Informace a dokumenty.

Vyplněné dokumenty předej svému vedoucímu družstva nebo trenérovi.

Zdravotní prohlídku

Jsme zodpovědní a není v našich schopnostech rozpoznat případné zdravotní obtíže a přizpůsobit Tvojí tréninkovou a zápasovou zátěž. Proto Tě musí prohlédnout lékař a vystavit zdravotní posudek. Vytištěný formulář pro lékaře Ti předáme na tréninku nebo si ho můžeš stáhnout na stránce  Informace a dokumenty.

Potvrzený zdravotní posudek předej svému vedoucímu družstva nebo trenérovi.

Uhradit členské příspěvky
Provoz našeho pozemního hokeje potřebujeme finančně zajistit, abys měl tréninkové pomůcky, sportovní dres, kde se umýt apod. Každý člen našeho klubu proto platí  členské příspěvky.

A je to!

Budeme spolu dělat na tom, abys byl dobrý hráč. Budeme pravidelně trénovat, hrát turnaje a soutěžní zápasy a když budeš opravdu skvělý, tak si brzy oblékneš reprezentační dres, jako spousta tvých spoluhráčů z Tvého klubu. Užijeme si spoustu zábavy i mimo hřiště.


Co je pozemní hokej?

Podívej se, jak to hrají ti menší

… a jak ti větší