Rezervace

Příznivcům TJ Mnichovice nabízíme možnost využití beach volejbalového hřiště a registrovaným členům pak i posilovnu. Jedinou podmínkou je rezervace po přihlášení v rezervačním systému.

Při přihlášení do rezervačního systému budeme po vás chtít váš email, jméno a telefon, abychom měli přehled o využití a mohli jsme s vámi komunikovat.


Beach volejbalové hřiště

Aktuální stav rezervací beach volejbalového hřiště uvidíte po prokliku na kalendář.

Cena za využití hřiště je 200 Kč za hodinu. Pokud máte v plánu jít s partou na beach volejbalové hřiště, vytvořte si rezervaci v systému, například přímo na této stránce pomocí tlačítka „Vytvořit rezervaci“. Zde si můžete vybrat ze všech volných termínů a časů.
Pokud vaší partě nebyly svěřeny klíče od vstupních vrat přímo, vyzvedněte si je v kantýně na hřišti, kam je po skončení sportování zase vraťte. Pokud má kantýna zavřeno, domluvte se na zapůjčení klíčů předem s Honzou Veverkou. Platbu za skutečné využití hřiště v přechozím měsíci nám pošlete do 10. dne následujícího měsíce převodem na účet 6023430369/0800, do poznámky pro příjemce uveďte „beach volejbal“.


Posilovna

Aktuální stav rezervací posilovny uvidíte po prokliku na kalendář.

Pokud jste členy naší tělovýchovné jednoty, bez ohledu na to, zda za pozemní hokej, fotbal, volejbal či stolní tenis, můžete využít zdarma posilovny v budově tělovýchovné jednoty. V případě, že budova nebude otevřená, domluvte se ohledně přístupu do posilovny se svým trenérem.

Jedinou podmínkou pro využití posilovny je zadaná rezervace v systému. Rezervaci můžete vytvořit přímo z těchto stránek pomocí tlačítka „Vytvořit rezervaci“. Zde si můžete vybrat ze všech volných termínů a časů.