Dorostenci U18

Tým A starších žáků z minulé sezóny popré okusil soutěž v kategorii U18. Již před týdnem, kdy jako nováček kategorie nastoupil proti Presidentu – v loňské sezóně bronzovému medailistovi této kategorie.

Za naší skvadru hostují hned čtyři hráči z Rakovníka a nutno podotknout, že do jednoho velmi platní hráči. Obchod za Honzu Lefyho se prostě povedl i když Lefy byl jen jeden … 🙂

Kluci hráli velmi bojovně a i když výsledek skončil v náš neprospěch 1:3, tak kdo byl na místě tak viděl, že jsme rozhodně netahali za kratší stranu provazu a rozhodli jen maličkosti a štěstí, které se přiklonilo k soupeři. Dnes jsme na domácí půdě hostili kluky z Litic a hokej to byl na obě stany velmi rychlý a parádní. Za stavu 1:1 kluci neproměnili několik šancí (jednou dokonce cinklo břevno) a ani dnešní výsledek 2:4 není vypovídajícím ukazatelem, kdo byl na hřišli lepší a horší. Zatím tedy proti silným soupeřům bez bodů, ale se stoupající sehraností a velkým očekáváním nejen do dalších zápasů, ale i odvet proti těmto soupeřům.