Dorostenecké týmy v boji o finále mistra ČR

Oba naše dorostenecké týmy svedou semifinálové boje o VELKÉ FINÁLE s týmy pražské Slavie. Semifinále se hraje na 2 zápasy – jeden doma, jeden venku.

V sobotu, 10. června 2023, pak dorostenecká liga vrcholí v Kadani, kde úspěšnější ze semifinalistů si zahrají zápas o titul mistra České Republiky. Ty méně šťastné čeká ve stejný den a na stejném místě zápas o 3. místo.

Držme našim holkám a klukům palce, ať VELKÉ FINÁLE klapne! I když být mezi čtyřkou nejlepších je obrovský úspěch a jsme na naše hráče, trenéry a realizační tým patřičně hrdí.

Naše DOROSTENKY skončily v základní skupině čtvrté a Slavie je nejtěžší možný soupeř. Každý je k poražení, a když děvčata zopakují svůj výkon z podzimu, kdy se Slávkou na domácím hřišti remizovali 4:4, tak karty jsou otevřené. I vysoké karty může porazit postupka v barvě!

Semifinálové zápasy dorostenek:

  • Středa, 31. května 2023, od 18:30, v Mnichovicích
  • Neděle, 4. června 2023, od 15:00, na Slavii

Naši DOROSTENCI skončili po základní skupině na 2. místě, s tříbodovým náskokem těsně před Slávií. Předchozí zápasy s tímto soupeřem mají vyrovnanou bilanci a tak se můžeme těšit na lítý boj. Kluci na to mají a věřme, že jsou hladoví a chtějí si spravit chuť po halovém bronzu. Jako jediní totiž dokázali pokořit vítěze základní části, tým President.

Semifinálové zápasy dorostenců:

  • Středa, 31. května 2023, od 17:30, na Slavii
  • Neděle, 4. června 2023, od 18:00, v Mnichovicích

Buďte u toho a fanděte našim!