Generálka na olympiádu na hokejové rozlučce!

V sobotu 24.6. pozemácké hřiště opět ožilo, tentokrát díky hokejové párty, na kterou se přišly naše „hokejky“ rozloučit s uplynulou sezónou.

Program byl tradičně sportovně zaměřený, a tak se hrály hry, kromě hokeje došlo i na fotbálek, o přestávkách se někdo více či méně dobrovolně koupal v bazénu a zdolávala se i lezecká stěna s vysokou obtížností. A tradičně se klábosilo u žejdlíku.

Při soutěžích jsme si udělali generálku na příští olympijský rok a připomněli si naše slavné sportovce. Nejen, že jsme tak trochu v pozměněné podobě přijali výzvu jejich nejsilnějších disciplín, ale také jsme si v krátkém kvízu osvěžili (bez použití internetu) naše znalosti. Tak třeba hned první soutěží byl vodní slalom dvojnásobné olympijské vítězky Štěpánky Hilgertové. Soutěž s cílem naplnění kyblíku vodou z bazénu splňovala všechna důležitá kritéria této disciplíny – při nájezdech nosičů byla voda v bazénu hodně divoká a soutěžící museli mezi sebou kličkovat, jak mezi slalomovými brankami. No a tak podobně jsme si vyzkoušeli terč Jiřího Liptáka, položenou hokejku Jardy Jágra a další disciplíny a olympioniky.

Díky všem za účast a dobrou náladu. Užijte si krásné léto a těšíme se ve zdraví na viděnou – buď už v srpnu na soustředění nebo v září, kdy všichni společně vtrhneme do sezóny 2023-24!

Více fotek tradičně na rajčeti