Minibenjamínci končili sezonu v Hostivaři

Třetí a letos poslední turnaj čekal na naše nejmenší „reprezentanty“ v Hostivaři. Hned jedenáctka kluků a děvčat (ta zastupovala tentokrát Sofinka), byla rozdělena do dvou mužstev: Blesků a Sluníček. Ani jedno z mužstev se v silné konkurenci pražských mužstev neztratilo. Trošku úspěšnější bylo tentokrát mužstvo Blesků, které vyjma bratrovražedného boje si dokázalo poradit i s oběma mužstvy Kbel a s béčkem Hostivaře, nerozhodný výsledek uhrálo s Bohemkou, nad jejich síly pak byla mužstva Presidenta a silné domácí Áčko. Podobně si však vedla i Sluníčka, která svedla spoustu herně vyrovnaných soubojů.
Všechny naše zúčastněné „miniborce“ je nutné pochválit především za bojovnost a nasazení, kterými se prezentovali od první až do poslední minuty. Sice někdy pokulhávalo držení si pozic, rozehrávka mohla být občas trochu rychlejší, přihrávka přesnější, ale kluci a děvče zanechali výborný dojem, hráli naplno a to je nejdůležitější.  
Že v Hostivaři turnaje připravit umí, dokázali i krásným pozemněhokejovým počasím, které na akci „zařídili“. Vše klapalo jak má a tak si zaslouženě všichni zúčastnění (včetně trenérů!) mohli pověsit na krk krásnou medaili a odnést si nějakou sladkost. Prostě závěr sezóny jak má být!              

Na konci turnaje jsme si s Lenkou trochu povzdechli, jak je velká škoda, že nás opouští (přechází do vyšší kategorie) tolik šikovných kluků, ale tak to je…… Pevně však věříme, že ti starší se určitě prosadí i mezi benjamínky a ti mladší, kteří v naší kategorii zůstávají, je brzy plnohodnotně nahradí. No a musíme doufat, že budeme od září moci přivítat i nové posily, které rozšíří naší pozemněhokejovou rodinu!      

H.V.