Minibenjamínci odehráli svůj první turnaj sezóny na domácím hřišti v Mnichovicích

Atmosféra byla báječná, naši nejmenší hokejisté měli díky konání na domácím hřišti v Mnichovicích na svých úvodních utkáních sezóny velkou podporu fanoušků (rodiče, sourozence, babičky, dědečky, kamarády). Což bylo hodně důležité, protože pro mnohé z nich to byla jejich první utkání vůbec. Po odchodu starších spoluhráčů do kategorie U8 na konci loňské sezóny totiž v kádru U6 zůstali jen 4 zkušení hráči, kteří už odehráli sezónu loňskou. Trenéři proto měli velkou radost, že mohli na hřišti přivítat 6 nováčků, kteří se hned zapojili do ostrých zápasů na turnaji. Do bojů na hřišti se nám tedy sešlo 10 hráčů, které jsme rozdělili do dvou týmů – Mnichovice Rytíři a Mnichovice Pštrosi, a utkali se s týmy Bohemians, Kbely, Slavia a nakonec si zahráli proti sobě. Každý tým tedy odehrál 4 zápasy po 10 minutách. Mnichovice Rytíři ve složení Robin, Anička, Terezka, Štěpánek a Jáša pod vedením trenérky Lenky, Mnichovice Pštrosi ve složení Jenda, Jáchym, Adámek a bratrské duo David s Filípkem pod vedením trenéra Honzy. Oba týmy si nevedly vůbec špatně, zaostávaly jen proti Bohemians, kde měli celý tým složený ze zkušených větších hráčů, a lehce navrch měli také o hlavu větší hráči a hráčky z Kbel. Trenéři ovšem byli s výkony našich borců hodně spokojeni, všichni hráči a hráčky je mile překvapili svými výkony na hřišti a dostali obrovskou pochvalu za jejich bojovnost a nasazení. Odměnou jim na konci turnaje bylo slavnostní vyhlášení, kdy dostali na krk vytoužené a plně zasloužené medaile a něco sladkého na zub také nechybělo. 

Jak jsem psala na začátku, i přes nepřízeň počasí, které nám letos na pořádání domácího turnaje pro nejmenší děti příliš nepřálo, atmosféra byla báječná. Velké díky patří tedy nejen hráčům, ale i všem fanouškům za podporu i donesené občerstvení. 
Zapomenout v poděkování nesmíme na všechny, kdo se na organizaci podíleli, zejména na vedoucí mužstva, trenérku, maminku (to vše v jednom balení) Terezku a ani na přesné rozhodčí v sestavě Vojta, Vojta a Ondra, u kterých se taktéž jednalo v této pozici o podařenou premiéru.