Mladší žákyně si odváží body ze hřiště i mimo něj

Předposlední kolo mistráků jarní soutěže přivedlo naše Mladší žákyně na hřiště HC Hostivař.

Z prvního zápasu s Bohemkou si za remízu 3:3 naše děvčata odváží cenný bod. Věřme, že prokletí klokaní packy, kdy ve všech předchozích zápasech to sice bylo na hřišti vyrovnané, ale body nám vždy o fous utíkaly, je definitivně odvráceno.

S pražskou Slavií si i přes výsledek 3:5 v náš neprospěch zaslouží holky pochvalu. Na střídačce totiž nechaly ustrašenost a bojácnost a naopak si s sebou na hřiště vzaly odvahu a sebedůvěru. Takže se prosazovaly v osobních soubojích jeden na jednoho, po drzé kličce nebo chytré přihrávce šly do přečíslení, a hlavně se nebály číhat na gólovou šanci před gólmanem soupeře.

Další fotky ze zápasu najdete na rajčeti (https://hokej-mnichovice.rajce.idnes.cz/2022-05-22-U12D-Hostivar/)

Kapitánskou pásku si do dnešních zápasů nasadila Áďa Poslušná. Naše kapitánka Áďa Dobrá s námi být bohužel nemohla, neboť se zotavuje v nemocnici. To byla ovšem další výzva pro náš tým a tak jsme se po zápasech za ní vypravily. Radost z naší návštěvy byla velká a naše holky si tak připsaly spoustu bodů do hodnocení týmové soudržnosti. Čas ukáže, jestli jsme dnešním dnem nenabraly nového nehrajícího člena týmu „Eduarda“.