Mnichovičtí minibenjamínci prvně v hale

S ohledem na loňskou zrušenou halovou sezonu si v sobotu na memoriálu Dr.Pošíka odbyli všichni naši malí „reprezentanti“ U6 svoji turnajovou premiéru v hale a nutno přiznat, byla to premiéra hodně těžká. Těch nových věcí bylo na některé naše „mrňousky“ opravdu moc. Nejen, že ten míček běhal nějak moc rychle a ještě se vracel od bočních mantinelů stále do hřiště, což jsme si již jednou vyzkoušeli v tělocvičně, ale okolo hrací plochy byly lavičky, velká okna zakrytá sítí, svítící ukazatel skóre a ve stropu dokonce zaseklé tenisové míčky, no samé novoty……
Každopádně dobře zorganizovaný turnaj ukončený dovednostními zkušenostmi byl pro všechny výbornou zkušeností a medaile s „klokanem“ zase zaslouženou odměnou.         
No a co ještě musíme ocenit, že se na úvod halové sezony u nás našlo hned šest dětí (a nebýt nemocí, tak jich bylo určitě ještě víc), které  byly ochotny brzo ráno vstát (hrálo se hned od 9:00), byly ochotny podstoupit test na covid a šly hrát do haly bez doprovodu rodičů (jejich vstup byl zakázaný) je super a může nám to spousta oddílů závidět, i těch pražských. H.