STARŠÍ ŽÁKYNĚ UHRÁLY PRVNÍ 3 HALOVÉ BODY

V neděli sehrála děvčata dva úvodní zápasy halové sezóny. Oba proti Slavii. První zápas proti Slavia B. Označení B, byla ale spíše snaha o matení soupeře, neboť Slávistky B byly nadmíru rovnocenným soupeřem. První poločas byl oboustranně váhavý, nakonec z něj, ale vyšly vítězně soupeřky (0:1). Do druhé půle vstoupila naše děvčata s vervou, držela se soupeřkami krok. I když se Mnichovické tempo ke konci zápasu stupňovalo a děvčata podávala opravdu velmi pěkný výkon, skóre druhé půlky 2:2, nakonec na vítězství nestačilo. Zápas skončil 2:3.

Do druhého zápasu s druhým Slávistickým týmem vstoupila děvčata sebevědomě. Výborný pohyb na hřišti, důrazná hra v útoku, sebevědomá a prozíravá obrana, braly soupeřkám síly. Jen ty góly v první půlce zápasu chyběly. To se ovšem nedá říci o druhém dějství. S radostí nutno říci, že 100% v náš prospěch. Ukázala se výtečná technická i kondiční příprava. Kamča otevřela skóre ve 22. minutě. Elda přidala dva rychlé góly a Eva v poslední minutě nadvládu Mnichovických (a Hradeckých 🙂 )děvčat 4. gólem potvrdila. Dia v tomto zápase ubránila čisté konto.

Po prvním kole jsou děvčata v polovině tabulky se 3-mi body, ale výkon přislibuje tabulkových vzestup v dalších kolech. Přijďte povzbudit děvčata tuto neděli 22.12. na Chodov. Sehrají zápasy s Liticemi a Hostivaří. Neshledanou v neděli v 9:40 v Praze na Chodově!!!