Trojboj se Slávií

Sobotní trojboj se Slávií na domácí půdě přinesl nadšení, uznání i hrdost!

Rychlý hokej s vysokým nasazením hráli naši starší žáci. Do zápasu nastoupili zostra a hned v prvních minutách zápasu vstřelili dva bleskové góly. V nasazení kluci po celou dobu nepolevili a tak si díky vítězství 6:1 pohlídali 3 body do tabulky. Diváci, a že se jich sešlo, byli z vystoupení našeho týmu nadšení.

Celodenní maraton zahajovaly dopoledne starší žákyně, které favoritovi soutěže podlehly 3:6. V poziční mezihře a v taktice se už naše holky dorovnaly, teď už jen dopilovat řešení rozhodujících situací v útočném a obranném kruhu. I přes prohru si holky odnesly nejen dobrý pocit z předvedeného výkonu, ale i zaslouženou pochvalu a uznání trenéra.

V soutěži extraliga ženy jsme byli pro Slavii papírově snadnou kořistí a zápas skutečně skončil v náš neprospěch 1:4. Výsledkové překvapení se tedy nekonalo, ale naše děvčata nedopustila žádný debakl. Ve všech herních fázích se ukázaly jako bojovné šelmy, které při hře nedají ani píď domácího hřiště zadarmo. Jsme na vás hrdí, jaký tým jste dokázaly poskládat a jak motivujete a inspirujete mladší generace v našem klubu.

Více fotek ze zápasů na rajčeti (https://hokej-mnichovice.rajce.idnes.cz/)