U10A – jsme druzí v hale 2019/2020

Že kluci nechtějí zůstat na 5. místě tabulky, bylo vidět hned od prvních vteřin zápasu s největším kandidátem na titul. Kluci z týmu HC President se za celý zápas nedostali ani k jedné střele na bránu a nájezdy až na ten první krásně pokryl Adam. Soupeř byl naší aktivitou zřetelně zaskočen a stav po první půli 7:1 krásně vypovídá o tom, jak to na palubovce vypadalo. V druhé půlce utkání jsme se už do tolika šancí nedostávali, protože Presidenti se poučili a zlepšili. Ovšem celkový výsledek 9:1 byl pro nás velmi příjemný.

President – Mnichovice 1:9 (1:7). 

Do druhého zápasu jsme šli již s tím, že další týmy před námi si krásně rozdělili body, což nám hrálo do karet. Mladší přípravka Pragovky B nás moc nepozlobila a góly, které jsme dostali padají na vrub pouze naší nesoustředěnosti v závěru. Na Adama šly za celá 2 utkání 2 přímé střely! Už jenom to považuji důkaz o naší výborné hře o tomto víkendu.

Mnichovice – Praga 9:3 (6:1)

Protože jsme v předminulém kole zbytečně ztratili body s družstvem Kbel, jsme AŽ druzí. První vyhrál. po zásluze, Hostivař, za námi na třetím místě skončil HC President.

Chci poděkovat všem, kteří se na tomto krásném umístění podíleli!

Mirek