U6 na Bohemce – sluníčko svítilo a pštrosíci váleli

V neděli 23. října nastoupili naši minibenjamínci k poslednímu turnaji venku, než se přesunou na zimní sezónu do haly. Počasí venkovnímu sportování vyloženě přálo – sluníčko a teplota “na tričko” výrazně pomohly podpořit účast jak hráčů, tak fanoušků. I přes omluvenky kvůli nemocem a dlouho plánovaným dovoleným se nám podařilo postavit dvě družstva o celkem osmi dětech.

S podporou nového maskota, plyšového pštrosáka, byli hlavními tahouny útočný Kája se skvěle bránícím a přihrávajícím Jendou za vydatné podpory Aničky, Tadeáše a Štěpána, který by podle svých vlastních slov hrál až do večera. Ani naši nejmladší hráči a hráčky se nenechali zahanbit. Adam i Terezka Ř. už dokázali platně zasáhnout do hry a čerstvě čtyřletá Terezka S. sbírá první zkušenosti s turnajovou atmosférou – o co kratší dobu vydrží na hřišti, o to intenzivněji fandí svému týmu ze střídačky.

Poslední venkovní medaile roku 2022 je tedy ve sbírce a je potřeba se začít připravovat na turnaje v hale, což bude pro většinu minibenjamínků premiéra.

Držme jim palce, ať se jejich nadšení a hojná účast, kdy se na trénincích venku schází i čtrnáct dětí, přenesou i do tělocvičny.