V prokletí klokaní packy! Pomůže Šťastné pštrosí vejce?

Jak se budí princezny?

Mladší žákyně po vydařené venkovní rozcvičce šly téměř na domácí palubovce v Průhonicích nejprve na favorizovaný tým Hradce. 💪🤸‍♀️ Vědět tak, jak se budí princezny, byl by výsledek určitě přívětivější, bohužel zabrala až ledová sprcha na úvod zápasu v podobě 5 gólů v naší brance. 🐌⏰💦 Uff…, Konečný výsledek 0:7 v náš neprospěch není pěkný, ale holky od 10 minuty ukázaly, že hrát umí!

Prokletí klokaní packy

Do souboje s Bohemkou se šlapalo do pedálů už od první minuty. Vyrovnaný zápas. To, že neskončil minimálně remízou, už asi musíme přikládat k „prokletí klokaní packy“ z dílen australských šamanů, které nás pronásleduje už od září a hokejky našich střelkyň jsou jak začarované.

Do odvet půjdeme na plno, usilovným tréninkem…, ale i s proti kouzlem „šťastné pštrosí vejce“. 🥚 To už nám naši afričtí šamani u ohně vybubnovali. Nechť má větší sílu než prokletí klokaní packy! 😂✌️