Vyvázli vodáci na Botiči nakonec bez boulí?

Ti, co se v neděli 20. října 2019 plavili na své kánoi po Botiči kolem hostivařského pozemáckého hřiště bez přilby, značně riskovali, neboť hráči na turnaji Minibenjamínků a Benjamínků své střely slušně přitvrdili. Většinou však naštěstí měli střelci přesnou mušku a míčky končily v brankách, takže nakonec všechny posádky lodí projely rizikovým úsekem bez újmy.    

Hostivařský turnaj, poslední v této podzimní sezóně, se vydařil. Nepršelo, na místě bylo pivo, limo, párky, diplomy a medaile… ale především spousta férových zápasů se soupeři ostatních klubů, o které nám při účasti na turnajích hlavně jde.

Naši Minibejnamínci měli dva týmy, Pštrosy a Rytíře, a potvrdilo se, že jsme ve skvělé formě. Nejen díky zkušeným střeleckým oporám, ale protože na výsledcích týmu teď makají úplně všichni, bez rozdílu! Moc pěkné vystoupení a krásný zážitek pro hráče i mnichovické fandy.  

Benjamínky reprezentovala tradičně družstva Gepardů, Pum a Jaguárů. Ve výkonech a herním projevu našich Gepardů a Pum byste jen těžko hledali rozdíly. Vysoké nasazení, chytré přihrávky, pohyb a odvážné útočné akce, tak lze charakterizovat hru těchto týmů. Jediný rozdíl byl, že Gepardi si dokázali lépe takticky ohlídat výsledky svých utkání s těsným rozdílem skóre ve svůj prospěch. Jaguáři pak odvedli velmi bojovný výkon, v týmu to pozitivně jiskřilo a chce to jen trochu času, než se jaguáří plamen rozhoří do patřičné síly. Na soupeře vytáhli pěkně ostré drápy a ukázali, že se s nimi musí vážně počítat.

Díky hráčům, trenérům, divákům a pořadatelům za hezkou pozemně hokejovou neděli.

Fotky z turnaje na rajčeti