Závěr sezóny U12 kluci

Dnes jsem se opravdu bál, aby kluci nepodcenili své soupeře, kterými byly týmy z dolní části tabulky. Minulý týden jsme zvítězili nad naším největším letošním rivalem, velmi dobře hrajícím Hradcem Králové a pak celkem snadno porazili Hc Hostivař. Ale dnes to mělo být lehčí a to je vždy otázka, jak vaši svěřenci přistoupí k zápasu. Že se tak nestalo jsem velmi rád a kluky jsem po zápasech pochválil.
Mnichovice – Slavia Praha 7:0 (3:0)   již v šesté sekundě jsme ukončili sebevědomí slavistických hráčů když vstřelil Dušan první gól. Na konci první půle měl sice soupeř sérii trestných rohů, ale skóre narůstalo na naší straně. Druhá půle již byla plně v naší režii a zahráli si všichni, i když nás dneska bylo opravdu hodně.

Mnichovice – Litice 10:0 (4:0)Poté jsme po 10 minutové přestávce nastoupili proti Liticům, které z nás měli zjevně velký respekt. Sice se prvních asi 5 minut snažili útočit, ale naštěstí pro nás, jejich snaha většinou končila před naším kruhem. Naše obrana pracovala dobřea když 2x litičtí útočníci vystřelili, byl Tonda vždy na místě. Pak zpřesnili hru naši střelci a soupeř spíše rezignoval. Sice to vypadalo, jako festival neproměněných šancí, ale těch platných pokusů bylo také dost.

Za dnešní odpoledne si kluci  (Filip, F\ilip, Tonda, Tonda, Ondra, Ondra, Ondra, Marek, Michal, Dušan, Adam, Kuba, Matouš a Matěj) zaslouží pochvalu za nasazení a předvedenou hru.
Na konci listopadu začínáme halu, držte nám palce!