Benjamínci na turnaji v Rakovníku konečně odložili bundy a tepláky!

Rakovničtí dnes pořádali turnaj v kategorii U8 – Benjamínci a my jsme u toho samozřejmě nesměli chybět. Postupně jsme se na hřišti potkávali s týmy Rakovníka, Litic, Kadaně a na naší turnajové cestě nás čekali i další tradiční soupeři z Bohemky a Slavie. Přičteme-li Kbely a Hostivař, na které jsme tentokrát nenarazili, hřiště se rozsvítilo v rozličných barvách sportovních dresů. A tak to má při těchto akcích být. Zkrátka povedený turnaj za skvělého počasí.

Mnichovice reprezentovaly 2 týmy a naši Gepardi a Jaguáři se v tvrdé konkurenci rozhodně neztratili.  Odjížděli jsme s vyrovnanou bilancí výher a porážek, ale co je hlavní – s dobrým pocitem ze hry.

Gepardi ve složení Bára Karásková, Kája Melicharová, Valentýna Mykhailiv, Ondra Karásek, Kuba Šulc a Tonda Volek měl pod vedením Terky Poslušné přímo raketový start do turnaje a rozhodně vyvrátili pořekadlo o tradičním „mnichovickém vlažném začátku“. Opačně to pak měl tým Jaguárů pod taktovkou Marka Filipovského.  Jaguáři ve složení Zorka Mykhailiv, Terka Filipovská, Michal Cileček, Vašek Dvořák, Ondra Hora a Vojta Mánek, chytili rytmus a herní pohodu ve svém třetím vystoupení.

Každopádně na naše mnichovické borce můžeme být po právu hrdi, protože do všech zápasů šli s vervou a obrovskou chutí, a tak si medaile a potlesk při vyhlášení zasloužili. Děkujeme moc rodičům a fanouškům mnichovického týmu za podporu.