Dorostenci v hale třetí!

Halovou sezónu začali naši dorostenci velmi úspěšně, porazili Slavii i Rakovník. Další zápasové víkendy už takové výsledky sice neudrželi, protože hned další prohráli proti Presidentu, jinak zaslouženě pokořili Hostivař, Kadaň, Kbely a Litice B a jen s těsným výsledkem neuspěli proti Liticím.

Na body skončili třetí, dostali se do semifinále a v sobotu se utkali právě proti Liticím. Zápas to byl velmi vyrovnaný a napínavý. Naši sice dostali první gól, pak ale rychle vyrovnali a ve třetí čtvrtině přidali další dva góly. Vedli tedy 3:1. Ještě během třetí však dostali jeden gól. Konečný výsledek se bohužel rozhodl v poslední čtvrtině. Litice vyrovnali a pouhé tři minuty před koncem ještě jeden přidali. Výsledkem 4:3 pro Litice tak zápas i skončil a nám zůstalo třetí místo. Opravdu škoda, naši hráli technicky lépe a výhru nad Liticemi by si zasloužili.

Finálový zápas vyhrál President se skórem 5:3.