HC Mnichovice vs HC Moribundus – 8:6

Benjamínci na sobotním turnaji (23.11.2019) vybojovali těsné vítězství nad svým dnešním největším soupeřem – marodkou. Ze 14 přihlášených hráčů dorazilo osm, šest muselo zůstat doma a bojovat s nemocí.

Zvládli jsme to na výbornou i díky nasazení nových talentů z našeho kroužku mirošovické základky. Ale pěkně popořadě.

V dopolední části turnaje nastoupili Jaguáři, vlastně Jaguárky a také pěkné dračice. Kája Melicharová, Bára Karásková, Eliška Kandová a Terka Filipovská odehrály skvělé zápasy. Na palubovce lítaly jak motorové myši, celá jejich hra dávala velký smysl – v obraně i v útoku. Všechny se zapsaly do střeleckých statistik, i když pro evidenci spálených gólových šancí si měly vzít s sebou razítko a kopírku.

Odpoledne pak nastoupili Pumy a Gepardi.

Pumy koučovala trenérka Šárka Scheinerová. Aničku Kleinovou a Edu Duška doplnily posily z Mirošovic, dvojčata Lucka a Filip Navrkalovi. Ve všech zápasech Pum jsme viděli velmi bojovné výkony a soustu favoritů pěkně potrápily. Tahounem týmu pak byla Anička. Hlavně ve chvílích, kdy bylo zapotřebí střílet branky do sítě soupeřů.

Gepardi si to zkrátka užívali. Nahrávali si, dávali góly a bavili se pozemákem. Nepřehráli jen kluky z pražské Slavie. Vojta Berger, Vojta Mánek, Kája Melicharová a Terka Filipovská vykouzlili svým vystoupením úsměv nejen na tvářích svých, ale i trenérky Lenky Horálkové a také přihlížejícím rodičům.

Další turnaj už klepe na dveře a věříme, že 8. prosince se sejdeme v plné sestavě a síle!