Když to sluníčkům pálí, hvězdičky září a blesky řádí, tak šelmy v horku nejraději podřimují!

I tak by se dalo charakterizovat vystoupení našich týmů na domácím turnaji v kategorii Minibenjamínků a Benjamínků v neděli, 20. června 2021.

Moc jsme se těšili, že po delší přestávce přivítáme na mnichovickém hřišti soupeře a zároveň i kamarády z ostatních klubů. Přijeli, a tak jsme v akci viděli týmy královehradecké i pražské Slavie, Hostivaře či Pragovky.

Do bojů těch nejmenších jsme nasadili tři týmy – Sluníčka, Hvězdičky a Blesky. Pidilidi hráli, stejně jako celé jaro, s obrovskou chutí, zápalem a nasazením a potěšili tak nejen přihlížející diváky, ale i trenéry. Lenku, Vítka a také Tomáše Veverku, pro něhož to byl úspěšný trenérský křest na velkém turnaji.  Minibenjamínci, super a jen tak dál!

V kategorii těch o něco starších jsme za Mnichovice vyslali do soubojů skupiny divokých a dravých šelem Gepardů, Pum a Jaguárů. Horké počasí nejvíce sedlo Gepardům, kteří předváděli parádní hru a poradili si skoro se všemi svými soupeři. Pumám a Jaguárům se dařilo už o něco méně, ale ani v jednu chvíli to nezabalili a uměli na soupeře vytáhnout pěkně ostrý drápek. Těžko říct, jestli měli za sebou celonoční lov nebo se na hřišti více potvrdily poznatky přírodovědců o jejich samotářském způsobu života. Každopádně není pochyb o tom, že v těchto týmech máme spoustu skvělých talentů. A i tady proběhla jedna ostrá trenérská premiéra v podání naší úspěšné hráčky Terky Pažitkové. Super!

Velké díky našim rozhodčím, kteří pískali s velkým přehledem a mají lví podíl na hladkém průběhu turnaje, a také mnichovickým rodičům za nabídku a ochutnávku dobrot domácí výroby na společném stole.