Makáme společně, i když každý sám!

Milí hráči,

je mi moc líto, že po úspěšné halové sezóně se teď nemůžeme společně potkávat – trénovat, hrát zápasy nebo turnaje. Prostě to nejde a chvíli to ještě potrvá. Uvidíte, uteče to jako voda a na hřišti se brzy sejdeme.

Vím, že jste všichni tělem i duší sportovci a o chvílích volna si pravidelně chodíte protáhnout tělo. Abyste při přípravě na tom byli všichni stejně, vaši trenéři vám teď připravují na každý týden individuální tréninkový plán. Prostě na čem budete makat pro vylepšení fyzičky, pro posílení svalů nebo v technice s hokejkou.

Tréninkový plán na každý týden najdete na stránce vašeho týmu na webu mnichovického hokeje. Trenéři nebo vedoucí družstev vám dají vědět, že se můžete na tréninkový plán na webu podívat. Vše pečlivě procvičujte, jak vám to trenéři zadali. Vědí, co dělají, tak ať máte náskok před soupeři.

Svým trenérům aspoň jednou týdně dejte zprávu, jak se vám trénink daří naplňovat. Přes WhatsApp, telefonem nebo jim napište email, podle toho, jak máte mezi sebou nastavenou komunikaci.

Pokud by vám doma chyběly nějaké tréninkové pomůcky (míček, případně hokejka nebo kužely na slalom), rádi vám je vypůjčíme na našem hřišti. Někdo z realizačního týmu tam bude v těchto dnech a časech:

  • Ve středu, 1.4., od 17:30 do 18:00
  • další termíny dle dohody

… Jo, a taky se nezapomeňte se pochlubit svému trenérovi fotkou nebo videem, jak na sobě makáte. Díval jsem se na vaše příspěvky na Facebooku i ty, které mi poslali trenéři přes WhatsApp. Skvělé, jen tak dál!  A až se zapojíme všichni, určitě se podělíme o další.

Držím vám palce a těším se, že se brzo uvidíme a vy budete ve skvělé formě, připraveni vyhrávat a oblékat dres v nároďáku.

Pepa Slavíček, sportovní vedoucí