Minibenjamíci řádili v Hostivaři!

Letos jsme si na první turnaj jarní sezóny na venkovním hřišti museli chvíli počkat, vyšlo to až 7. června na hostivařském hřišti. Také meteorologické předpovědi nebyly nic moc, ale naši Minibenjamíci měli zcela jasno – potvrdit roli favorita turnaje!

Už první minuty našeho úvodní zápasu ukázaly, že s pověstným „vlažným mnichovickým začátkem“ nechce tento tým mít vůbec nic společného a na soupeře se doslova vrhl.

Vždyť měl také trenér Míra pro útočné pojetí hry k dispozici skvělou sestavu hráčů a kompaktní tým. Rozhodně by to nešlo bez spolehlivé a bezchybné obranné řady Jáchyma Kubeše, Lukiho Babora a Filipa Šťastného, za jejichž záda neproklouzla skoro ani myš. Pro Filipa to také byla turnajová premiéra, ve které obstál na jedničku. Útočně ladění Vanesky Vejříkové, Honzy Vejříka a Kubíka Vedrala přinášelo do hry nejen spoustu hezkých kombinací a individuálních útočných výpadů na soupeře, ale hlavně góly v brankách soupeřů, jak na výrobní lince. Pro tým dnes velmi dobře pracoval i Honzík Dvořák, který se vůbec nebál a chodil do soubojů – prostě obrovský herní vzestup. Jen tak dál, ať brzy doženeš bráchu, který na vedlejším hřišti tradičně válel za „osmičky“ (o tom ale v jiném článku).

Podtrženo sečteno, tým nastoupil ve čtyřech zápasech základní skupiny bez ztráty jediného bodu a po bojovém pokřiku si v následném finále poradil i s vítězem druhé skupiny z Hradce Králové. Medaile, tradičně s hostivařskou růžovou mašlí, si dnes hráči bezpochyby zasloužili.

Díky hráčům, trenérům a hlavně fanouškům, kteří nešetřili své hlasivky a náš tým podporovali.

Mrkněte také na fotky z turnaje na rajčeti https://www.rajce.net/a16787105

Těšíme se na další turnaje.