Mladší žáci doma

Jediným jarním turnajem v domácím prostředí se stal souboj pěti mužstev mladších žáků. Na jednom hřišti (více nebylo možné s ohledem na výstavbu cyklostezky připravit) se kromě domácích borců, představila dvojice mužstev z Hradce Králové a stejný počet z Litic.

Naši kluci tentokrát působili mnohem lepším dojmem než minulý týden v Hradci, což se zpočátku projevilo i na výsledcích. V úvodním utkání přehráli s přehledem Litice B a následně se jim povedla i odveta za neděli s Hradcem 08. Pak však kluci narazili na letos jednoznačně nejlepší mužstvo této kategorie a to Litice A. Oproti podzimnímu souboji, kdy jsme byli naprosto odevzdaným týmem a odnesli si zaslouženě dvouciferný debakl, jsme se tentokrát velkému soupeři (a to i výškou postav) postavili čelem. Ač konečný výsledek (0:6) působil jednoznačně, kluci se neměli za co stydět, hráli dobře, bojovali. To už však se nedá říci o našem posledním představení s Hradcem 07, kdy jsme iniciativu přenechali soupeři a ten zaslouženě trestal. Takže jako minulý týden, třetí místo!

Nyní na naše borce čekají turnaje v Praze (na Pragovce a v Hostivaři), takže budou mít možnost otestovat si výkonost zase s jinými soupeři.