Mladší žáci

v sobotu nás čekali 2 těžcí soupeři. Průbežně na 3 místě vyskytující se HC Hostivař a po malé pauze pak Sokol Kbely, snažící se o vedení v tabulce letošního ročníku halového hokeje.Kombinace hory, karanténa, zápas starších žáků zavinila, že naše sestava nebyla opět optimální. Naštěstí nám pomohl uzdravující se Mára a zaskočil tak za chybějící borce.
Mnichovice – Hostivař 2:2 (1:1)
Tak, jako starší žáci, je pro nás poslední dobou problém, proměnit šanci v gól. Ne, že by Hostivař byl vyloženě horší, ale náš brankář měl 3 zásahy za celý zápas, gólman Hostivařeměl omlácené betony od snahy našich útočníků ho prostřelit. A my jsme jsme soupeřovým útočníkům sami krásně nahráli na obě jejich branky. Naštěstí se Adam  2x trefil.

Mnichovice – Kbely 4:4 (1:1)

v improvizované sestavě jsme ze  Sokolů měli velký respekt Vždyť nás v prvním kole jasně porazili (2:6). Nicméně po našem výborném výkonu jsme prakticky celý zápas měli mírnou převahua na konci jsme nejdříve vedli 3:2 a ještě minutu před koncem 4:3.  Pak jsme soupeři darovali vyrovnávací gól, když jsme si sami zavinili trestný roh porušením pravidel self pass.V tomto zápase byla ale remíza  spravedlivá. Filip se trefil 3x Adam jednou

Výborně oba zápasy odehráli všichni zůčastnění : Adam, Filip, Filip, Ondra, Ondra, Tonda, Matěj, Mára a Míša

Mirek