Mladší žákyně jako Dr. Jekyll & Mr. Hyde

V neděli se náš tým mladších žákyň vydal na zápas do Hradce Králové. Původně bylo v plánu sehrát dva zápasy proti HC Rakovník, ale bohužel jeden rakovnický tým se ze soutěžního dne odhlásil a tak jsme hráli jen jeden zápas.

Sraz v 9 hodin ráno na místě byl pro hráčky docela náročný. Když polospící vystupovaly z aut, recept na probuzení byl jediný – pořádná rozcvička!

Do zápasu šly dívky nabité energií a plné sil. Zápas začal pro náš tým slibně – přihrávky, pohyb i odvaha v osobních soubojích. Přesně to, co od našich děvčat očekáváme.  Čtrnáctá minuta, gól v naší brance, a jak mávnutím kouzelného proutku všechno bylo jinak. Holky přestaly hrát, kupily školácké chyby a přestaly si věřit.

Výsledný stav 1:5 v náš neprospěch není nic tak strašného. Mrzuté je, že to holky po inkasované brance zabalily.

Nevadí, jdeme dál! Kromě toho, že nadále budeme makat na fyzičce a pilovat hokejovou techniku, podíváme se také na to, jak jsme na tom se sebevědomím, schopností koncentrace a celkovým přístupem k hokeji.

Naší nejlepší a i jedinou střelkyní v této sezóně zůstává  Natálka Kašková, která dalším vstřeleným gólem v zápase vylepšila své osobní statistiky. Věříme, že už v příštím zápase se k ní připojí i někdo další.