Mnichovická stopa na halovém ME 21 v Nymburce

Dnes na halovém mistrovství Evropy na domácí půdě v Nymburce našim lvíčatům medaile necinkla a 4. místo pro českou reprezentaci může být zklamáním, i přesto to byl krásný hokejový zážitek s naší mnichovickou stopou.

Fotky k akci jsou na rajčeti (https://www.rajce.net/a18303670)

V nejužší nominaci jsme měli s číslem #22 našeho Matyho Hánu. Můžeme být na něj pyšní, protože na hřišti byl hodně vidět a při své premiéře v jednadvacítkách vstřelil v sobotním zapase proti Dánsku i svůj první gól.

Naše hejtmanka, místostarostka a sousedka Petra Pecková podpořila turnaj už v pátek svojí osobním účastí. Po jejím vystoupení bylo všem divákům jasné, že pozemáku fandí a ani před zahraničními účastníky se netajila přízní k mnichovickým klubovým barvám.

Naše Martina Babická držela režii celé mezinárodní akce a vše jí pod rukama klapalo, jak na drátkách. Klobouk dolů, dát takovou akci dohromady.

Náš Richard Kotrč v roli hlavního trenéra italského týmu dokázal z hráčů dostat výkony, aniž mnohdy tušili, kde se to v nich bere.

Naše starší žákyně vypomáhaly se vším, co bylo zapotřebí, na hřišti i v zázemí. Podávat míčky, medaile při závěrečném ceremoniálu nebo asistovaly při divácké zábavě o přestávkách.

Sobotní a nedělní zápasy sledovali a fandili českému nároďáku i naši starší žáci. Jistě okoukali spoustu hokejových fintiček, kterými už o příštím víkendu překvapí své soupeře.

No a když je o přestávce skvělá káva od našeho Jakuba Šubrta, tak je jasné, o jak hlubokou mnichovickou stopu se tentokrát na této akci jednalo.