Mnichovická základka na celorepublikovém turnaji

Do sportovní haly pražské Slavie se v neděli, 24.11.2019, sjeli hráči škol z celé republiky, aby poměřili své síly. A naše družstvo ZŠ Mnichovice doplněné o hráče ZŠ Mirošovice u toho samozřejmě nemohlo chybět.

Náš tým vlítnul do prvního zápasu jak velká voda. Kluci bojovali, útočili, a hlavně stříleli branky do sítí soupeřů. A to jim vydrželo ve všech dalších utkáních. Výsledky se sice nezapisovaly, ale radost z vítězství byla po každém odehraném zápase obrovská. Kluci i dobře bránili, a tak naše jediná holka v týmu neměla v brance moc práce.

O přestávkách mezi zápasy byl i čas si nechat udělat kérku na ruku, zaskákat si v nafukovacím hradu a ti nejodvážnější se pustili i do individuálních soutěží se svým taťkou.

S velkou radostí jsme se také zapojili do charitativní akce „Krabice od bot“. Z donesených věcí – knížek, plyšáků, hraček, pastelek – jsme na místě připravili dárky pro děti z dětských domovů a chudých rodin. S balením pak pomohly přítomné maminky. Naše dárky jsme předali organizátorům, kteří je po turnaji předali na sběrné místo charitativní organizace.

Děti si neděli s pozemákem moc užily. Velké díky pak patří všem rodičům, že dorazili a náš tým povzbuzovali.

Pokud si chcete připomenout skvělou atmosféru akce, podívejte se na fotky na rajčeti.