Mnichovický tryskáč ve Kbelích

Naše letka Minibenjamínků se sešla na nedělním turnaji ve Kbelích 15. září 2019 v sestavě Anička Kleinová, Séba Klein, Filip Duchek, Tomík Musil a Vojta Havrda.

Organizátoři za účelem hladkého průběhu turnaje postavili smíšený All Stars team, do kterého si z našich hráčů vytipovali Vojtu. Vojta za fialový tým válel skvěle a ukázal, že je to velký talent mnichovického hokeje.  

Mnichovický tým sehrál 4 zápasy. V prvním zápase proti Bohemce naše letadlo vystartovalo pouze s vrtulovým pohonem, ale už v tomto zápase proti vzrostlejším soupeřům bylo jasné, že máme navíc. Po krátké pauze jsme vyměnili motory za proudové a na rychlosti to bylo znát. Navíc jsme si naložili hodně ostrou munici. Od dalšího zápasu vzali pevně za knipl Filip a Anička a ke skvělým výkonům strhli i Tomíka a Sébu, takže ve zbývajících zápasech jsme soupeře už téměř k ničemu nepustili.

Pokud si chcete přiblížit atmosféru turnaje, podívejte se na fotky

Díky všem hráčům a rodičům, kteří na turnaj dorazili, zejména Tomášovi Musilovi za vyprání kombinéz našich pilotů,… i když všem je asi jasné, jak to u Musilů s tím praním dopadlo!