První úspěchy dorostu

Do nové sezóny vstoupili naši dorostenci v občerstvené sestavě. Doplnilo je 7 hráčů z původních „patnáctek“ a navíc se zápasů i tréninků účastní i Dušan Soukup, který je v U15 ještě kmenově. Tým ale od začátku dobře spolupracuje a jsou dobře sehraní. Většina hráčů z původních U15 si už loni zápasy s dorostem zkusila, takže zkušenosti už nabrali a nebyli nijak zaskočení.

První zápas nastoupili na hřišti v Plzni proti obávaným Liticím. Kluci je ale dokázali přehrát s výsledným skóre 3:1 pro nás.

Další se odehrál u nás v Mnichovicích proti Presidentu. Opět dokázali zvítězit i proti tomuto těžšímu soupeři. Výsledek 4:1 pro nás.

Teď v neděli se utkali se Kbelama na jejich hřišti a zde, při očekávání slabšího soupeře, nebyli vůbec celé první tři čtvrtiny schopni dát gól, ačkoliv byli prakticky neustále v kruhu před jejich bránou. V poslední čtvrtině se však toto zlomilo a dali Kbelům pět gólů, jeden přitom obdrželi.

Výsledky tedy jsou zatím naprosto skvělé a bodově jsou na prvním místě tabulky! Tak snad neusnou na vavřínech a budou ve stejné formě pokračovat.