U12 - Hradec Králové

První zápasy nového ročníku sehráli kluci U12

Ve čtvrtek jsme odjeli na přítelák do Hostivaře. Díky kombinované sestavě a nesehranosti se nám v prvním zápase s domácími nedařilo vstřelit gól, ale Hostivařští z protiútoků pravidelně trestali.
Dostali jsme 8 gólů důvodu naší laxnosti před vlastní bránou.
Druhé utkání už bylo jiné. Byli jsme pravidelnými návštěvníky v kruhu soupeře a i nějaké branky se nám podařilo dovézt za brankáře. To píši úmyslně, protože prostě neumíme tvrdě vystřelit. Zatím jsme také mužstvo hračičků. Dali jsme Hostíku 4 góly a s předvedenou hrou jsme byli spokojeni. Jen ta koncovka.

Ve stejném duchu jsme si zahráli i v neděli v Hradci na „májovém“ turnaji. Jak my se nadřeme na jeden gól. To je přihrávek a kliček a oklepaných brankářských betonů, než dáme jediný gól….

Ale po pořádku :

Hráli : Filip, Důša, Kuba, Mára, Páťa, Ondra, Tiki, Honza a Tom

Hradec B – Mnichovice 0:6. Měli jsme asi tak 50 šancí na vystřelení gólu…. Naštěstí pro nás hradecké Béčko začíná v této kategorii.

Hradec A – Mnichovice 9:5 Přestože v poli jsme nebyli horší, najednou jsme prohrávali 0:4. A vždy, když jsme se skórem přiblížili, zkušenější hradecké Áčko kontrovalo

Litice – Mnichovice 1:5 Jediný zápas, kdy se nám dařilo střílet. Prostě najednou to tam padalo.

Jičín – Mnichovice 0:5. Prakticky celý zápas jsme hráli v jičínském kruhu, ale góly jsme začali střílet až 5 minut před koncem

Na omluvu kluků je třeba sportovně přiznat, že nám polovina týmu chyběla a nahrazovali jsme přípravkáři, ovšem ti se vůbec neztratili. Za 14 dní jedeme naostro a máme hodně co trénovat.
Díky všem za včerejší výlet do Hradce Králové.

Mirek