Tří královské body pro Mladší žákyně!

O víkendu, kdy dveře a vrata mnichovických domů vyzdobily nápisy K+M+B 2022, sehrály naše Mladší žákyně v Průhonicích další kola halových mistráků. Tři body si připsaly hned v prvním zápase proti Kbelům, a díky výsledku 4:0 v náš prospěch si naše střelkyně vylepšily i individuální střelecké statistiky.

Tento zápas byl zároveň velký comeback pro Danielu Pflegerovou, která je běžně oporou v obraně, ale dnes po letech oblékla gólmanské betony. Svojí roli zvládla skvěle! Buď doma trénuje, nebo některé věci se prostě nezapomínají! Tady je na místě vytáhnout něco z našeho foto archívu (poslední dohledaná fotka Daniely v brankářském je z května 2019).

Daniela Pflegerová a Adéla Poslušná, turnaj 4. května 2019, Německo

V druhém zápase jsme sice s favorizovaným Hradcem prohráli 2:6, ale oproti předchozím zápasům s tímto soupeřem to bylo jako nebe a dudy. Naše holky měly odvahu, dokázaly pěkně zatopit hradecké obraně a škoda těch spálených šancí. Ani tentokrát nemuseli hradečtí volat na hašení požárů od našich rozžhavených hokejek na pomoc hasiče, ale pořád jdeme nahoru.

Věřme, že i tříkrálová sbírka Farní charita Mnichovice dopadla dobře a nad našimi domy K+M+B nemáme jen pro kontrolu, že si při odchodu bereme s sebou Klíče + Mobil + Brýle. 😀