Mladší žáci U12 – čtvrté kolo soutěže

Také kluci U12 sehráli v sobotu dva zápasy v průhonické hale. Už jsem se smířil s tím, že asi nikdy nebudeme kompletní, ale posilněni o Dušana a Filipa jsme k prvnímu zápasu proti Bohemians nastupovali celkem sebevědomě. Soupeř to nebyl nijak odevzdaný, ale nám to celkem šlo, a tak jsme v poločase vyhrávali 4:0. V druhé půli jsme prostřídali sestavu a konečné skóre bylo 6:1 v náš prospěch

Bohemians – Mnichovice 1:6 (0:4)

Druhý zápas proti HC Praga už tak rozdílný nebyl. Praga hrála velmi dobře a ve středu hřiště nás dokonce přehrávala. Do poslední minuty bylo skóre 1:0 pro nás a se štěstím jsme přežili několik trestných rohů, které jsme si zcela zbytečně vykoledovali ať už odstřelením míčku po odpískání, či bránění soupeři v rozehrávce atd. V poslední minutě se ale hráči Pragy velmi soustředili na vyrovnání, takže naši útočníci 4x utekli do brejku a konečné skóre se zastavilo na hodnotě 3:0

Mnichovice – Praga 3:0 (1:0)

Napjatě čekáme na návrat zraněných Máry a Matouše a uzdravení Adama a Ondry. Snad jeden turnaj budeme komplet. V sobotu velmi dobře hráli všichni účastníci – Filip, Fillip, Dušan, Ondra, Tonda, Tonda, Míša, Kuba a Matěj.