Tryskáči ve Kbelích!

Dnešek přivedl naše týmy přípravek do turnajových klání na hřiště Sokola Kbely. I přes pár omluvenek jsme v pohodě nasadili všechny tři týmy.

Los jedné ze základních skupin proti sobě postavil hned v prvním zápase dva mnichovické týmy –„kluky“ z béčka a „holky“ z céčka. Zápas vyšel lépe „céčku“, tedy týmu kolem trenérů Terky a Jirky Poslušných.

Tato základní skupina byla tentokrát těžší, a tak soupeři pustili tyto naše dva týmy pouze do soubojů o páté resp. sedmé místo. Závěrečné zápasy o umístění už naši zvládli na jedničku, a tak si nakonec spravili chuť i naši kluci z béčka pod vedením Kuby Šubrta.

Naši tryskáči z klučičího áčka s trenérem Pavlem Tichovským suverénně ovládli nejen základní skupinu, ale ve velkém finále si s přehledem poradili i s dosud neporaženým týmem Hostivaře. Kluci, super hra i nasazení, první místo a velká gratulace!!!

Sestřih šancí a hlavně gólů z našich zápasů najdete na našem kanále SportVideo. Konkrétně: zápas základní skupiny Mnichovice B – Mnichovice C; souboj o páté místo Mnichovice C – Kbely a finále turnaje Mnichovice A – Hostivař.

Díky všem, kteří jste dnes přijeli do Kbel podpořit naše mnichovické týmy!

Pár fotek z turnaje tradičně na rajčeti.