Turnaj s nadílkou

V neděli 4.12. se v krásné kbelské hale uskutečnil druhý letošní halový turnaj nejmenších pozemních hokejistů (kategorií U6+U8).
S ohledem na omezenou kapacitu haly a velký zájem všech oddílů mohlo nás v každé kategorii reprezentovat pouze jedno mužstvo. To nás mohlo mrzet zejména v kategorii minibenjamínků, kde nastoupilo hned devět dětí a několik později hlásících se zájemců jsme museli ještě odmítnout.
Neznámé prostředí, velice hlučná atmosféra a plná tribuna rodičů zpočátku způsobily, že naši „borci“ nebyli úplně v pohodě a tak to na hřišti moc nevypadalo, jak bychom si představovali. Dobrých přihrávek bylo minimálně, naše ojedinělé zteče soupeřových branek, byly spíše individuální záležitostí a tomu odpovídaly i výsledku. Jak se však kluci a děvčata postupně aklimatizovali, zlepšovala se i hra, zejména u těch zkušenějších. Paradoxně nejlepší výkon jsme předvedli v závěrečném utkání, po více jak třech a půl hodinách turnaje, kdy jsme jak herně, tak i v počtu vstřelených branek, porazili soupeře z Presidenta.
Jelikož se turnaj konal v předvečer běžné nadílky Mikuláše, připravili stylové předávání cen i místní pořadatelé. A tak místo obvyklých medailí, obdrželi všichni účastníci nadílku a to z rukou bytostí nadpřirozených. Ceny předávali andělé, Mikuláš a nad tím vším měl dozor zaručeně pravý čert.

Takže velké díky „Kbelským“ za netradiční turnaj!

H.V.