U10A – Kbelskému Áčku jsme oplatili porážku.

V minulém kole se nám výsledkově příliš nedařilo. Prohráli jsme dost smolně s mužstvem Sokola Kbely 4:5 a pak s Presidentem 4:9. My jsme útočili, soupeři dávali góly do naší odkryté obrany.Ale to je vše už pryč. V sobotu se nám herně velmi dařilo a góly přišly také. I když na náš jeden gól je třeba asi 50 šancí. Ale šance si vytvářet umíme!
Mnichovice – Praga B  9:0 (3:0)        mladší Pragovácká přípravka nás tentokrát moc neprověřila. Byli jsme rychlejší a důraznější. Branky padaly tak rychle, že jsem je ani nestačil zaznamenávat. Prostě nám to šlo.
Mnichovice – Kbely A. 10:4 (4:2)        v šatně před zápasem jsem zaslechl slova jako : to nemůžeme vyhrát. Nebo : zase dostaneme… prostě před kbelským Áčkem jsme měli velký respekt. To ale nebylo vidět na palubovce. Kluci se do soupeře zakousli hned od začátku a nebýt hloupých chyb v koncovce, už první poločas by skončil s daleko větším rozdílem skóre. Přesto 2 proměněné nájezdy a dva krásné góly z kombinační hry nám zajistily náskok do druhé půle. V té už naši kluci vyloženě kralovali a hráče a hráčky Kbel nepustili prakticky k ničemu. Konečný stav dost přesně odhaluje, co se na hřišti dělo.
Musím ještě říci, že tentokrát nás všichni hráči velmi mile překvapili. Zejména oba Filipové v obraně hráli pro mě až s nečekanou jistotou. Tonda, Marik, Kiki, Matouš a Ondra zase bez ustání bili do soupeřovy obrany. A vzadu nás držel Adam. Ano – je tam ještě spousta chyb, ale to se časem srovná : Filip může více pokládat hokejku, Matouš by se mohl více vracet, Marik a Adam by měli být více duševně přítomni na zápase, Tonda by se mohl více soustředit atd…. Ale vcelku to bylo v sobotu více, než dobré! Ještě čekáme na uzdravení Matěje, Ondry, Kuby a Matyáše. A to pak bude jízda!