Infarktové finále našich Minibenjamínků!

Při vyvrcholení halové sezóny na Hagiboru se naši Minibenjamínci probojovali na sobotním turnaji (7.3.2020) až do velkého finále a byl to dech beroucí mač. A ke zlatu chyběl našim jen malý krůček!

Parta Honzy Vejříka, Kiki Jirsíkové, Venesky Vejříkové, Jáchyma Kubeše, Fíly Duchka a Vojty Havrdy byl dnes týmem s velkým „T“. S obrovskou chutí hrát, bojovat o každý míček, ale i přemýšlet, jak spolupracovat a vyzrát na soupeře!

V základní skupině si naši Minibenjamínci postupně poradili s „bílou“ Slavií, béčkem Bohemky, Kbelským áčkem, a i s velkým rivalem z Pragovky. Útočníci Honza a Vojtík plnili své role šuterů na jedničku. Své šance si nejen vytvářeli, ale hlavně s přehledem skórovali. Obránci Kiki, Vaneska, Jáchym a Fíla pak velmi pozorně bránili a za jejich záda neproklouzla skoro ani myš. Nebáli se ani útočit. Připravili tak pro ostatní nejednu gólovku a mnozí z nich se zapsali i do střeleckých statistik. Tým, hlasitě povzbuzovaný naším diváckým kotlem a vlajkonoši, neměl dnes zkrátka slabé místo.

Ve finále jsme hráli svoji hru. Dvě minuty před koncem za nerozhodného stavu jsme před brankami soupeře spálili několik tutovek, a jak se říká „nedáš, dostaneš“, tak nám po chvilce náš dnešní finálový soupeř ze Kbel vstřelil gól, na který jsme už nestačili odpovědět. Komu čest, tomu čest. Každopádně našemu týmu patří velké uznání za to, co předvedl.

A nejen dnes, ale v celé halové sezóně 2019-2020, která dneškem skončila. S díky tak nesmíme zapomenout na ty, kteří na dnešní akci nemohli, ale jinak za Mnichovice pravidelně válejí. Tak třeba Tomík Musil, Luki Babor, Séba Klein, Kuba Vedral, Justýnka Šmuková a další. To samé platí i o trenérech – Šárce a Mírovi.

Sehráli jsme přes zimu (dá-li se období listopad až březen tak letos nazvat) spoustu krásných zápasů. Získali si respekt soupeřů, občas se nám i nedařilo, ale vždy jsme se bavili hokejem, a to je NEJdůležitější.

Rodičové a fanoušci, jste skvělí! Doprovázíte nás, v zápasech nás svými hlasivkami povzbuzujete, oceníte naše výkony potleskem a čas od času pofoukáte nějakou tu bolístku.

…A už teď se těšíme na venkovní hřiště a pozemácké jaro 2020. Náš tým Minibenjamínků je ve skvělé kondici!