U15B porazilo Plzeň Bolevec

Po ztracené sezóně halových zápasů mohli kluci konečně opět pokračovat v rozjeté podzimní venkovní lize naší skupiny E. První zápas měl být už minulou sobotu u nás v Mnichovicích proti Plzni Litice B. Ti ale týden před utkáním potvrdili, že tým ruší. Ve skupině zbyly celkově pouze 4 týmy – kromě nás je to Bolevec Kadaň a Kbely.

Tuto sobotu byla tedy po dlouhé době možnost poměřit síly a to proti plzeňskému Bolevci. V prvních dvou čtvrtinách naši dobře tlačili, stále se drželi blízko nebo i přímo v kruhu soupeře, ale ne a ne dát gól. Nesehranost po měsících pauzy byla na obou stranách znát. V posledních minutách druhé čtvrtiny se naším konečně podařilo dát prvního góla a postupně do konce přidali ještě čtyři. Bolevští nám jeden také oplatili, takže nakonec pro nás slušná výhra 5:1.

Příští týden hrajou proti Kbelům na domácí půdě, tak uvidíme, jestli zopakují svůj úspěch ze září, kdy Kbely porazili 2:1.