U6 a U8 na domácím hřišti

Skvělá účast nejmenších na domácím turnaji! 👍Naši nejmenší hokejisté o tomto víkendu k volebním urnám ještě nemohli, a tak se plně soustředili na souboje a výsledky s hokejkou na hřišti. V sobotu se totiž v Mnichovicích konal turnaj v kategorii U6 Mini a U8 Benjamínci a na naše hřiště se sjela skvělá konkurence soupeřů z různých klubů. 🚗🚌🚂

Díky účasti SK Slavia Pozemní hokej, HC Hostivař, Slavia Hradec Králové – Pozemní Hokej, President Hockey Club, Sokol Kbely – pozemní hokej, Hockey club 1946 Praga a Bohemians měl náš domácí turnaj ty správné grády. A naši borci se mezi nimi rozhodně neztratili. U Minibenjamínků jsme postavili dva týmy Rytířů a Pštrosů a pro většinu hráčů to bylo v mnichovickém soutěžním dresu jejich první vystoupení. Sbírali tak hlavně zkušenosti, ale už dnes je jasné, že se s nimi musí ve světe pozemního hokeje v budoucnu vážně počítat.

🏑Benjamínci pak do turnaje postavili rovnou 3 mnichovické týmy. Áčko potvrdilo svoji převahu a z většiny zápasů odešli jako vítězové. Nasazení, bojovnost mnichovických týmů pak rozhodně nechyběla ani u ostatních mnichovických družstev, takže spokojeni museli být nejen všichni hráči, ale i trenéři a naši fanoušci.

🥇Velké díky patří také našim rozhodčím, kteří spolehlivě pískali a přispěli tak k hladkému průběhu turnaje.

Fotky najdete tradičně na https://hokej-mnichovice.rajce.idnes.cz/2020-10-04-U6aU8-Mnichovice/

Díky, že jste dorazili.👏