Domácí turnaj benjamínků ve výtečné sportovní atmosféře!

V sobotu, 8. června, patřilo naše pozemácké hřiště benjamínkům. Na turnaj do Mnichovic se sjela družstva Rakovníka, Litic, pražské Slavie a Pragy a společně s našimi domácími týmy vytvořili všichni hráči, trenéři i diváci skvělou sportovní atmosféru.

Mnichovice na turnaji reprezentovali týmy Gepardů, Pum a Jaguárů. I když to pro nás výsledkově nedopadlo nejlépe, jednoznačně se naši borci v konkurenci ostatních týmů neztratili. Hráli s velkou chutí, bojovali o každý míček, předvedli spousty krásných kombinací a do soupeřových sítí nastříleli hromadu gólů. Je velkým příslibem, že pro některé hráče to byla turnajová premiéra, a rozšířili jsme tak okruh hráčů, kteří vstoupili do velkého hokejové světa.

All stars team. Nemohu nezmínit družstvo, které na turnaji vedl trenér Kuba Šubrt a který byl poskládán z hráčů všech klubů. I když se hráči sešli v jednom týmu poprvé, brzy se sehráli, a když jsme viděli jejich týmové pojetí hry, tak to chvílemi opravdu vypadalo, že spolu hrají od narození.

Díky všem soupeřům, našim hráčům, trenérům a také rodičům za fandění a napečení dobrot na společný stůl. Už teď se těšíme na další turnaj, který na podzim na našem hřišti uspořádáme.

Velké DÍKY patří i našim rozhodčím z našich týmů U12 a U15, kteří fungovali jak švýcarské hodinky, a přispěli tak k hladkému průběhu turnaje.