Dva rytíři z Mnichovic v bitvě u Hradce Králové!

Do nedělní bitvy v kategorii Benjamínků jsme na pole v Hradci Králové nakonec vyslali dva skutečné a žijící rytíře!  Nezůstalo tak jen u písemného pozdravu se znakem Mnichovic, kde je navíc rytíř jen jeden… a bůhví, jak mu šel pozemní hokej.

Těm našim skutečným rytířům, Kubíkovi Vedralovi a Tomíkovi Musilovi, jde hokej parádně, a to také potvrdili na nedělním turnaji. Když se k nim připojil Miky a Marek z Hradce, vytvořili bleskurychle tým, který se sice ze začátku potřeboval trochu sehrát, ale potom to klukům fungovalo, jak na drátkách.

Skvěle připravený turnaj, který si všichni moc užili. Velké díky organizátorům a zejména Mikimu a Markovi, jak do toho v pštrosích dresech spolu s našimi na turnaji šlapali.

Slavné bitvy u Hradce Králové v 19. století se podle historických pramenů účastnilo 435 tisíc vojáků. S takovou účastí by si organizátoři turnaje poradili asi jen s obtížemi, patrně by došly párky v rohlíku. 🙂 Účast, spíše neúčast mnichovických Benjamínků je tak trochu druhý extrém a věc k zamyšlení…Obzvláště, když na nadcházející domácí turnaj nasazujeme rovnou tři nabité týmy.

Tak koukejte dorazit v neděli, 20.6.21, od 10 hod na domácí hřiště, ať si spravíme reputaci!