Jsme až druzí! Útok na zlato se nám nepovedl.

Jedinou slabší chvilku v celé soutěži si kluci vybrali v sobotu proti namotivovanému družstvu Pragy. Asi horko, nebo vidina toho, že my můžeme být už nejhůře druzí způsobilo, že se nám v tomto zápase nedařilo. Praga chtěla poskočit na třetí místo a její hráči opravdu makali. My jsme sice předváděli standartní výkon, ale ve vlažném tempu a to na soupeře nestačilo. Na první gól soupeře ještě krásně odpověděl Filip po souhře s Márou, ale na branku, kterou jsme dostali 3 minuty před koncem jsme už reagovat nestačili. No prostě není každý den posvícení.

Mnichovice – Praga     1 : 2 (0:1)

Pak jsme nastoupili proti Slavii a i přesto, že jsme hráli velmi pohledný kombinační hokej, se nám suverény letošní soutěže U12 porazit nepodařilo. Ale nutno podotknout, že finále bylo opravdu pěkné a ostatní týmy se šli kouknout, jak se to má hrát. My jsme kombinovali, Slavia střílela branky. Konečný stav 4:7 ovšem neznamená, že bychom se měli stydět za svůj výkon.

Mnichovice – Slavia  4 : 7 (1:3)

Po posledním zápase sezóny jsem si říkal, že je to škoda, být druhý. Ale nakonec myslím, že je to velký úspěch a musím klukům poděkovat za jejich přístup jak při trénincích, tak v zápasech. Všichni makali a všichni do toho dávali srdíčko.

Kluci – přejí hezké prázdniny

Mirek