Minibenjamínci absolvovali průpravu k angažmá na britských ostrovech!

Na posledním turnaji letošní sezóny 2019-2020 se naši Minibenjamínci připravovali na svá hráčská angažmá ve věhlasných irských, skotských či anglických klubech, kde je vydatný déšť na denním pořádku.

V sobotu na hřišti SK Slavia Praha jsme všem ukázali, že nejme žádné bábovky a že nějaký deštík nás nemůže odradit, abychom šli na hřiště, hráli hokej a zápasili se soupeři naplno. Mnichovičtí nastoupili v kompletní sestavě, a tak trenéři Míra a Marek měli k dispozici všechny borce pro postavení dvou vyrovnaných týmů.

Za tým mnichovických Rytířů váleli Týnka Šmuková, Kubík Vedral, Fíla Duchek, Vojta Havrda, Luki Babor a Séba Klein.

Mnichovičtí Pštrosi pak na turnaji nastupovali ve složení Kiki Jirsíková, Vaneska Vejříková, Jáchym Kubeš, Fíla Šťastný a Honza Vejřík.

Turnaj začal pěkně zostra, protože hned v prvním zápase proti sobě postavil naše Pštrosy a Rytíře. Mnichovické derby bylo po celou dobu vyrovnané a podle průběhu utkání by výsledkové tabuli víc slušela remíza, ale co naplat, Pštrosi přeci jen šli sportovnímu štěstíčku víc naproti.

Potěšilo nás, že naši hráči se snažili o kombinační hokej, a i když někdy na místo přihrávky by bylo lepší herní situaci řešit přímou ztečí na soupeřovu bránu, všichni zaslouží velkou pochvalu za týmové pojetí hry.

Pro většinu našich hráčů to byl i poslední turnaj v kategorii U6 Mini. Ať se všem, kteří od září už budete válet za Benjamínky, stále daří a zůstanete pořád ta skvělá parta! No a těm, co u Minibenjamínků zůstávají přejeme, aby převzali otěže do svých rukou a udrželi mnichovické šestky na výsluní. Máte na to!