První letošní turnaj kategorie minibenjamínků (U6)

První letošní turnaj kategorie minibenjamínků (U6) se pod pořadatelskou taktovkou Mnichovic odehrál v neděli 9.1. na Hagiboru. Hned sedmička účastníků (Bohemians 2x, Mnichovice 2x, Praga, Kbely a Slavia) od počátku dokazovala, že přes Vánoce hokej hrát nezapomněla.  Kluci a děvčata předváděli hezké kombinace, k vidění byla spousta krásných branek, prostě pozemní hokej jak má být. Na konci si všichni převzali zasloužené odměny v podobě medailí za první místo a nějakou tu sladkost.
Tímto musím moc poděkovat za skvělou organizaci turnaje, kde vše šlapalo na 101%. Jmenovitě vedoucí U6 Tereze, trenérům Lence a Vítkovi a čtveřici přesných rozhodčích v sestavě Luki, Filip, Důša a Kuba.  

Honza

Jak již bylo uvedeno, mnichovičtí malí pozemní hokejisté se sešli v hojném počtu, a tak byli rozděleni do dvou týmů. Tým A byl složen převážně ze zkušenějších borců, jmenovitě Jonda, Matěj, Ondra, Sofinka, Anička a Terezka, tým B tvořili hráči, kteří se teprve se zápasovým tempem seznamují, ve složení Jenda, Maty, Vojtík, Seba a Jáchym. Oba týmy odehrály pěknou porci zápasů ve velkém tempu, celkem 6 desetiminutových zápasů, což všem hráčům přineslo zase další cenné zkušenosti. Tým A měl slabší start v podání prvního utkání, ale rychle se dostal do zápasového tempa a po vstřelení prvního gólu se rozjel a předváděl moc hezký hokej. Tým B překvapil hned od začátku velkou bojovností a zápalem pro hru, s přibývajícími utkáními trochu začaly ubývat síly a pozornost, ale nakonec se na poslední zápas ještě hecli a předvedli svůj nejlepší výkon z celého dne a mohli se radovat ze vstřeleného gólu. Všichni malí hráči nám udělali velkou radost, za svou účast a zápal pro pozemní hokej jim patří náš velký dík.

Lenka a Vítek