Naše dorostenecké týmy před branami halového finále!

V sobotu 4. 2. 2023 se v hale TJ Sokol Kbely rozhoří boje nejlepších dorosteneckých týmů v závěrečném turnaji FINAL 4 o tituly halových mistrů České republiky. A oba naše týmy dorostenek a dorostenců budou u toho. Držme našim děvčatům a klukům palce, ať to cinkne!

Náš tým dorostenek skončil po základní části soutěže na 2. místě. Těsně za rakovnickým týmem a s velkým bodovým náskokem před třetí Slavií. A právě Slavia bude soupeřem našich děvčat kolem kapitánky Elišky Fouskové v SEMIFINÁLE od 10:00 hod. Vítěz pak postupuje do FINÁLE od 16:00 hod, kde se rozhodne o titulu halového Mistra ČR!

Náš tým dorostenců skončil po základní části soutěže na 3. místě. Mezi druhými Liticemi, našimi kluky a čtvrtou Slavií rozhodovala jen bilance skóre, protože všechny týmy si připsaly do tabulky shodně 18 bodů. Je tedy jasné, že SEMIFINÁLOVÝ souboj našich kluků proti Liticím, který se hraje od 11:30 nemá jasného favorita. Věřme, že do velkého finále o titul halového Mistra ČR od 17:30 se probojuje právě náš tým kolem kapitána Matyáše Hány.