U15 v halové sezóně

Začalo být nepříjemným pravidlem, že ačkoliv kluci mají nad soupeřem převahu a většinu času vyhrávají, nakonec se v posledních minutách stav otočí a buď jen tak tak skóre dohánějí nebo dokonce prohrají. Při rozřazovacích zápasech v listopadu a prosinci sice drtivě porazili Plzeň Bolevec, s Rakovníkem a s Pragou se jim bohužel nepodařilo udržet převahu a nakonec prohráli. Tím se dostali do horší skupiny E – pouze o pořadí.

V této skupině ještě v prosinci odehráli první zápas proti Hradci, který sice vyhráli 6:5, i zde to bylo těsně a zpět museli otočit po Pepovo odvolání brankáře.

Tuto sobotu hráli další pro Kbelům v jejich nové hale. Opět téměř celou dobu vyhrávali, tlačili je, ale náhle udělali pár chyb, skóre se opět otočilo a prohrávali v posledních 4 minutách o gól. Pepa opět odvolal brankáře a podařilo se jim velmi rychle vyrovnat. Další už jsme nedali, takže výsledné skóre 6:6.

Sice tím trénují hry v přesile bez brankáře, doufejme ale, že už to od příště budou držet pevně v rukách.