Spanilá jízda starších žákyň, další výhra 10:0!!!

V sobotu dopoledne vstoupila naše děvčata za krásného počasí do zápasu velmi sebevědomě. Již ve 2.minutě Angela po přihrávce Eldy doťukává do brány BOHEMIANS a otevírá skóre zápasu – 1:0. V zápětí vidíme krásnou kombinaci Anežky a Eldy, brankářka Bohemky však situaci zachraňuje, ale naše děvčata získávají první roh zápasu, který však neproměňují. V 10.minutě se Terka vydává na sólový průnik z půlky až do kruhu, kde úspěšně pálí na bránu a zvyšuje na 2:0. Ve 12.minutě Mája důraznou hrou na hranici kruhu vybojovala další roh. Nechybělo mnoho, aby Pavča proměnila velmi dobře rozehraný roh.

Na začátku druhé čtvrtky se Elda po rozehrávce vřítila středem až k bráně a jistotou upravuje stav zápasu na 3:0. V 17.minutě se soupeřky dostaly do šance, kterou Dia výborným zákrokem zneškodnila. Bohemačky vybojovaly svůj první roh, ale neproměnily. Ve 22.minutě se Anežka dostala důraznou hrou před bránu soupeřek, vyražený balonek Mája posouvá do brány, bohužel až po odpískání. Ve 23.minutě soupeřky vyráží náš roh nohou, což vyneslo našim děvčatům penaltu, kterou Pavča s přehledem proměňuje – 4:0. O dvě minuty později po bojovné akci Angely, Mája doklepává na 5:0. Ve 28.minutě Mája důrazně otravuje soupeřky v levé části hřiště, Elda jí přichází na pomoc, dopraví balónek do brány a upravuje stav na 6:0.

V úvodu druhé půlky Pavča nekompromisně vybojovala balónek, Anežka přebírá a výborně pálí na bránu. Změně stavu zabránil velmi dobrý zákrok brankářky Bohemians. V 34.minutě Elda zvyšuje na 7:0. Ke konci třetí čtvrtky se soupeřky dostávají do několika šancí, ale Dia vždy podrží tým výbornými zákroky a drží čisté konto. Po jednom zmařeném pokusu Bohemaček, Elda v rychlém protiútoku a přidává svůj čtvrtý gól zápasu a zvyšuje na 8:0.

Na začátku poslední čtvrtky vstupuje opět do hry Dia dalším výtečným zákrokem. 48.minuta a Pavča zezadu rozehrává prudkým pasem až na hranici kruhu, kde si Angela zpracovává balónek na forhend a učebnicově pálí z úhlu do brány. Brankářka soupeřů neměla šanci zabránit úpravě stavu na 9:0. Tři minuty před koncem zápasu děvčata vybojovala další penaltu, kterou tentokrát Pavča neproměnila. V 58.minutě děvčata rozehrávají poslední roh zápasu. Elda po pěkné rozehrávce pálí z hranice kruhu a Pavča výbornou tečí před bránou posílá po desáté balónek za záda brankářky soupeřek.

Výsledek 10:0, asi málokdo před zápasem očekával. Vypovídá však přesně o průběhu zápasu. VŠECHNA děvčata hrála opravdu výborně, jak technicky, tak nasazením. Nutno zmínit, že zápas odehrály pouze s jedním děvčetem na střídačce! Což potvrzuje i jejich výbornou fyzičku.
Děvčata čeká za týden poslední a velmi důležitý zápas, který rozhodne o vítězi podzimní části soutěže. Naše děvčata mají nad druhou Slávií náskok 2 body.

Hrajeme doma v Mnichovicích v sobotu 19.10. od 15:00, takže přijďte fandit, holky to budou potřebovat!