Starší žákyně – 3 zápasy, 3 výhry !!!

Naše děvčata zahájila zápas s Hostivaří svižně. V 5.minutě Eva otevřela skóre zápasu na 1:0. Pavča, Anička a Verča tlačily ukázkovou rozehrávkou hru do obranného pásma Hostivaře. Na konci první čtvrtky Hostivařská děvčata neproměnila roh, který Elda ukázkově zablokovala.

Ve druhé čtvrtce začal Hostivař napadat a hra se přesunula do středního části hřiště a přišly i šance soupeřů. Jednu z nich v 21.minutě zastavila Dia. Tlak Hostivaře a neuspořádanost našich holek zúročila v 24.minutě Viktorka z Hostivařského týmy vyrovnávacím gólem na 1:1. V 27.minutě po naší chybné rozehrávce Edla vybojovala balonek a hru rychle přesunula na Hostivařské území, kde naše holky v závaru vybojovaly roh, který se jim ovšem nepodařilo proměnit. Zbytek čtvrtiny se odehrával opět v obranném pásmu Hostivaře.

Do druhé části zápasu jsme vstoupili sebevědomě. V 32. minutě Eva opět v šanci, kterou opakovala o pět minut později, kdy dovedla balónek do kruhu, předala Eldě, která pálí na bránu, ale změně stavu, zabránila výborným zákrokem Hostivařská brankářka. Ve 42. minutě se Mája zorientovala v závaru před Hostivařskou brankou a doklepává na 2:1. Na konci 3. čtvrtky se Kamča zmocňuje balónku a nekompromisní ránou zvyšuje na 3:1.

V poslední části hry dvojčata s Verčou opakují ukázkovou rozehrávku a jako buldozer tlačí hru do obraného pásma Hostivaře, tam v 47.minutě dostává Kamča přihrávku a pálí do břevna, od kterého padá balónek do Hostivařské brány a potvrzuje, tak výborný výkon našich děvčat úpravou skóre na 4:1. Dva naše neproměněné rohy už stav zápasu neměnily. V 56.minutě se Hostivařská děvčata vydala do našeho obranného pásma, ale Dia však jejich úsilí včas zneškodnila.

V tabulce jsou se 3-mi odehranými zápasy na prvním místě s 9 body a skóre 14:2. Jsou jediným týmem, který má 100% výher! Děvčata BRAVO!!! Pokračujte ve své spanilé jízdě.